Skocz do zawartości
kamil-s

ANTY ACTA prośba do wszystkich

Pomocna odpowiedź

Jeśli na przykład chcę korzystać z Photoshopa, nie w celach zarobkowych, to muszę go kupić. Zapłacę za niego 3000zł, tyle samo, ile bym zapłacił za program który mogę w celach zarobkowych wykorzystać. Skoro na nim nie zarabiam, to czemu mam płacić za niego normalną stawkę?

Najtańsza wersja "Student and Teacher" kosztuje 1000zł. Który student/uczeń wyda tyle na program, aby zadowolić wymagania nauczycieli?

Zły przykład 🙂 Adobe ma akurat świetny program dla studentów, nie pamiętam jakie to były kwoty, ale można mieć wersje PS'a dla zastosowań komercyjnych za śmiesznie małe pieniądze 🙂

Adobe ma akurat świetny program dla studentów, nie pamiętam jakie to były kwoty, ale można mieć wersje PS'a dla zastosowań komercyjnych za śmiesznie małe pieniądze 🙂

To proszę o przykład.

Nie mam teraz czasu tego szukać dokładnie, ale wiem że na pewno w roku ubiegłym studenci mogli dostawać 80% rabatu na PS'a, a możliwe były jeszcze większe bonifikaty.

Nie mam teraz czasu tego szukać dokładnie, ale wiem że na pewno w roku ubiegłym studenci mogli dostawać 80% rabatu na PS'a, a możliwe były jeszcze większe bonifikaty.

Aż tak dużo czasu nie potrzeba żeby znaleźć informacje o SUPER wesji dla studentów...

http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-dla-studenta-od-rewelacji-do-kompromitacji,Aktualnosc,7537.html

To była chyba jedyna dobra cena na produkty Adobe dla studentów ale jak się okazało nie dla polskich studentów....

Sonix, być może, nigdy się tym dokładnie nie interesowałem. Pamiętałem to z wywiadu jaki widziałem z kimś z Adobe, gdzie wyglądało to bardzo obiecująco 🙂

My się ACTA przejmujemy, a tu nam Treker wyłącza [you] na forum 😋

NIE

dla wyłączenia [you]!

[ Dodano: 27-01-2012, 18:58 ]

A tak na serio to dość dużo osób wykorzystywało ten tag w podpisie.

Komentarz dodany przez: Treker

Zaraz dostaniesz warna za używanie czerwonego w postach 😋

Zresztą chyba tematy pomyliłeś...

Można sobie pogadać - dopóki jesteśmy w UE, należy się stosować do prawa wspólnoty ( podpisanego przez naszych dobrze opłacanych przedstawicieli ) ot, co. Zwłaszcza, że takowe prawo nie narusza podstawowych zasad moralnych, a jedynie materialno - osobowe poczucie prywatności. Jak się nie podoba, to proszę wnioskować do wybieranego, regionalnego posła o wystąpienie z Jewrosojuza.