Skocz do zawartości

Trójmiejski Turniej Robotów 2012 (Gdańsk, 21 kwietnia)


Treker

Pomocna odpowiedź

Barto, Rejestracja została zakończona. Zarejestrowało się w sumie 97 zawodników w 51 drużynach, wraz z 77 robotami w kategoriach:

* Minisumo – 33

* Microsumo – 3

* Nanosumo – 1

* LEGO Minisumo – 8

* Linefollower – 11

* LEGO Linefollower – 9

* Micromouse – 4

* Freestyle – 8

Link do komentarza
Share on other sites

W pewnym sensie będę, bo będę na infoshare, więc jakby co to można mnie dziś złapać na ETI w godzinach 9-15 or so.

Seminarium z tego co widziałem nie ma dla mnie niestety nic interesującego.

Gdyby było faktycznie jakieś piwko w pt lub ew. w sobotę to dajcie znać. W razie czego telefon ten co firmowy - 601 395 295. W godinach infoshare proszę raczej o sms, bo tel. będzie wyciszony...

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Według moich informacji 🙂 To w MS :

I - Boguś

II - Mighty Servant

III - Slim

IV - Slayer

w Micro Sumo :

I i II Broodling i PROmil nie wiem który które miejsce zajął 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Walka TTR Zergling v Slayer 2:1 😅😅😅

Microsumo

I PROmil GROM

II Broodling GROM

III NDG

Microsumo deathmach

I Broodling GROM

II PROmil GROM

III NDG

Minisumo

I BoguŚ GROM

II Mighty Servant GROM

III SLIM

Minisumo deathmach

I Mighty Servant GROM

II CzubuŚ JunioR GROM

III To może ten?

GROM miał zacną rocznicę istnienia grupy. Cały turniej Bardzo dobrze przygotowany szacun dla organizatorów za trud włożony w przygotowania. Mam nadzieje, że i za rok się spotkamy w jeszcze większym gronie. Sympozjum po zawodach również udane.

Link do komentarza
Share on other sites

Na zawodach w Gdańsku byłem pierwszy raz, turniej jak najbardziej uważam za udany.

Wielkie podziękowania dla ekipy GROM za odsprzedanie jednego pololka i udostępnienie lutownicy do napraw, dzięki temu Pasterz wrócił do Torunia w pełni sił 🙂 .

W Minisumo deathmach nie startowałem, więc raczej nie zdobyłem tam 3 miejsca 😉

Link do komentarza
Share on other sites

W imieniu organizatorów chciałbym podziękować wszystkim za przybycie oraz wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że wyjazd do Gdańska będzie dla Was miłym wspomnieniem. Jeśli macie jakieś uwagi lub propozycje, co powinno być zmienione w kolejnych edycjach turnieju to piszcie śmiało. Z góry dziękujemy za wszystkie sugestie 🙂

Wyniki z zawodów dostępne są na stronie konkursowej:

http://ttr.skalppg.pl/live/

Można już zgłaszać swoje wyniki do klasyfikacji:

http://klasyfikacja.forbot.pl/dodaj_wynik.php

Czekam również na wasze zdjęcia z zawodów, które możecie przesyłać tędy:

http://fotorelacje.forbot.pl/uploader/

Link do komentarza
Share on other sites

Zawody wyszły bardzo pozytywnie. Warto było przyjechać, pomimo, że nie wywalczyliśmy podium. Po części przez poziom rywalizacji i robotów, który był znacznie wyższy niż w zeszłym roku, a po części z powodów zależnych od nas, których jesteśmy świadomi 🙂.

Dzięki dla Kaszka z GROMu z KTIR-a- oczywiście mieliśmy wszystkie elementy na wymiane PRÓCZ czujnika końca ringu 😃.

Bardzo fajny pomysł w LFach na pomiar średniej prędkości. Daje to bardzo konkretną miarę dla przyszłych konstruktorów, z czym się muszą zmierzyć chcąc osiągać najlepsze wyniki. Trasy również były przygotowane należycie.

Co by można było zmienić- chyba ringi w MS. Słyszało się głosy, do których się przyłączamy, że przyczepność do ringów jest niska. W strefie serwisowej był również problem z gniazdkami, ponieważ przy rozpoczęciu nie było żadnego przedłużacza od organizatorów, później został jeden doniesiony na naszą prośbę i jakoś sytuacja została opanowana, aczkolwiek warto o tym pomyśleć następnym razem.

DUŻE podziękowania dla organizatorów za uwzględnienie naszej prośby, aby zminimalizować bratobójcze walki w fazie pucharowej !Jak dotąd chyba jako jedyni byli tak elastyczni. Również na duży plus wszystkie "fanty", które otrzymywali zawodnicy i zwycięzcy, czyli m.in. darmowe koszulki, dyplomy , statuetki i bony.

Filmiki powrzucam później, a zdjęć mamy raczej niewiele. Może jednak coś się wybierze.

Link do komentarza
Share on other sites

Byłem, widziałem i podziwiałem 🙂

Generalnie bardzo dobra atmosfera i duża ilość robotów. Zawody jak najbardziej udane. Pozdrowienia zarówno dla organizatorów jak i zawodników. No i kolega Piotr pokazał nam jak się zamawia pizzę... 🙂

To za miesiąc powtórka?

Link do komentarza
Share on other sites

Niestety nie wyglądała, ponieważ nie stawił się żaden z 4 zarejestrowanych robotów.

Dla zainteresowanych mogę wrzucić później jaki wzór labiryntu ułożyłem.

Link do komentarza
Share on other sites

Zawody jednym słowem podsumowując: SUPER!

Operatorzy kamer - wyznaczone osoby odpowiedzialne tylko za kręcenie filmów i robienie zdjęć i to przez cały turniej. Szkoda tylko, że te filmy nie był nagrywane a "jedynie" wyświetlane na rzutnikach

Gadżety (długopisy, kartki, koszulki itp.)

Każdy z organizatorów wiedział jakie ma zadanie i był w tym ekspertem przez wielkie X!

System komputerowy wysyłający na stronę internetową wszystkie informacje dotyczące wyników i to w błyskawicznym tempie.

"Centrum dowodzenia" w samym środku strefy eliminacyjnej

System zliczania czasu w konkurencji wraz z wyświetlanie prędkości średniej na monitorze

Wyświetlanie wyników konkurencji na wielu monitorach

Brak przedłużaczy w strefie serwisowej

Koszulki, które zawodnicy otrzymali były identyczne do koszulek organizatorów i w łatwy sposób szło się pomylić

wyników finałów minisumo i deathmatch nadal brak...

Na razie tyle. Jak coś mi się przypomni to dopiszę.

O propozycjach rozmawiałem z Trekerem na zawodach.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.