Skocz do zawartości

[Zawody] Leś-Tech 2012


Pomocna odpowiedź

Właśnie czekam na info. bo Broodling z tego co wiem walczy o pudło w LF błahahaa czyli konkurencja musi być najwyższych lotów 😅

Co mnie dziwi bo w tamtym roku chłopaki pokazali się z dobrej strony i myślałem, że w tym będzie zdecydowanie więcej uczestników.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Z tego co wiem to Broodling wygrał a PROmil był drugi. Ogólnie zawodników strasznie mało - 10 robotów ms.

[ Dodano: 02-06-2012, 15:46 ]

Fotorelacja się uploaduje....

a tu.....

.... śpiący Tomek:

[ Dodano: 02-06-2012, 15:59 ]

poprawka:

1. Broodling

2. Izybot

3. PROmil.

Link do komentarza
Share on other sites

Witam serdecznie. Zawody bardzo fajne, kto nie był niech żałuje. Klimat i atmosfera pierwsza klasa, oby na każdych zawodach było podobnie. Jak widać na zdjęciu powyżej była nawet chwila na popołudniową drzemkę 😋 (padałem z nóg i musiałem się kimnąć 🙂 ) Gratuluję serdecznie wszystkim zwycięzcom!

Ps. Panowie trzeba coś zrobić w końcu z jednolitą regulacją startów MS na zawodach w Polsce bo nawet ten ostatni bajer - aplikacja na androida w ogóle się nie sprawdza.

Link do komentarza
Share on other sites

Zawody wypadły super. Niech żałują Ci, których nie było. Właśnie jedynym mankamentem był brak zawodników. 10 mini sumo to maks co się udało wyciągnąć w tym 6 z GROM'u jeden Carpe Diem'a składany w pitstopie na szybko dwa Slimy i Złomek 😃 Włodzimierz nie wystartował bo czujniki mu wariowały - szkoda.

Na plus na pewno :

catering (pyszne kanapeczki z rana z gorącą kawą/herbatą),
przychylność sędziów co do doboru grup tak, żeby każdy był zadowolony

miła atmosfera

szybka pomoc organizatorów w trakcie problemów/pytań

grill na końcu imprezy ^_^

ringi 😃 - muszę wspomnieć, ale o tym już na miejscu rozmawialiśmy z organizatorami 🙂

trasa do LF na początku trochę sprawiała problemy z wypukłościami naszym robotom, ale po paru poprawkach przyklejenia wszystko zostało naprawione

Barto jeszcze nie zrobiłeś nowego LF'a, a już Twoja konstrukcja jest przestarzała 😃 Patrz co teraz wygrywa zawody ^_^

Filmik z przejazdu eliminacyjnego PROmila 😃

https://youtu.be/jWOswWcrwkk

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Gryf, nie prowokuj Barta bo jak chłopaki się dadzą do roboty to będziemy płakać 😅

Największy progres ma w tej chwili Mateusz, strach się bać jak w przyszłym sezonie ruszy gromadka Slim'ków do boju.

Link do komentarza
Share on other sites

Zawody były naprawdę ŚWIETNE! Zarąbista atmosfera, niezła organizacja a przede wszystkim - sędziowie wychodzący naprzeciw uwagom zawodników!!! Dzięki temu nie było bratobójczych walk!

Szkoda tylko, że było bardzo niewiele robotów. Z drugiej strony się cieszę z tego, bo moj IzyboT zajął II miejsce w kategorii LF 😃

After party także było zarąbiste:D

Bardzo mile będę te zawody wspominał.

Pozdrowienia dla organizatorów!!!

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.