Skocz do zawartości

[Minisumo] Zniszczyciel II


Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Myślałem i wymyśliłem cuś takiego :

I wizualizacja w sketch upie:

I tak mam pytanie jak wykonać koła ? Myślałem żeby wytoczyć je z aluminium lub polamidu ale nie mam tokarki. Kto mógłby wykonać takie kółka ? I ile by to mniej więcej kosztowało ? I ewentualnie gdzie można dostać odpowiednie klocki z polamidu ? A może macie lepszą alternatywę dal toczenia ?

Myślałem jeszcze nad czymś takim :

mógłbym np. kupić takie coś http://botland.com.pl/przejsciowki/141-aluminiowy-hub-mocujacy-3mm.html znaleźć rurkę o odpowiedniej średnicy i poprostu wbić jedną część w drugą ...

Link do komentarza
Share on other sites

Hmmm zobaczę jeszcze czy nie zrobię tego na modelarni. W każdym razie teraz mam taki problem, że nie wiem gdzie lipola upchnę 😋 Macie jakieś pomysły ? Myślałem nad takim

takim lub ewentualnie 800mAh tylko nie wiem gdzei go zmieszczę a tak kupił bym takich pięć małych i bym zmieniał po każdej walce 😋

Link do komentarza
Share on other sites

No taki "szczotkowy" sposób raczej nie jest zbyt dobry 😕 chyba raczej powiększę trochę koła (zwieksze prześwit) i pakiet wsune pomiędzy...

[ Dodano: 17-10-2012, 18:23 ]

Dobra już wymyśliłem będzie to wyglądać tak :

Pakiet ma takie wymiary 40x20x15 więc po obraniu z pianki będzie pasować idealnie 😋 Co prawda ma tylko 350mAh ale nawet przy poborze 2A (maks jaki wyciągną pololki będzie chodził przez 10min więc jak kupię za 3-4 takie pakiety to myślę, że będzie git muszę jeszcze wymyśleć jakiś sposób mocowania pługa i projekt będzie chyba skończony ...

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.