Skocz do zawartości

Zawody SumoChallenge 2012


Treker

Pomocna odpowiedź

My, organizatorzy, niestety musimy to wszystko sprzątnąć po zawodach, takie mamy wymagania od Manufaktury. I do jakiejś 1:00 nam się zejdzie. Zresztą, większość z nas będzie po bezsennej nocy z piątku na sobotę. 🙂

Ale...

Myślę, że jakoś się dogadamy... 😉 Ale to na zawodach. 🙂

Harmonogram imprezy

Resztę informacji dostaliście dziś mailowo. W przypadku wątpliwości - pytajcie, dzwońcie. 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

ojjj było grubo!! zawody kozak!! występ GROM'u ...🙁 poziom, zdrowo ponad przeciętną polskich zawodów. Gratulacje dla organizatorów za mistrzowską imprezę, w porównaniu z zeszłym rokiem, nie ma porównania:) Teraz mamy żałobę. MATEUSZ SOBALSKI "slim" pozamiatał zawody w MS!!

Link do komentarza
Share on other sites

Swoimi kanałami słyszałem o przebiegu zawodów i wynikach. Gratulacje dla Matiego i Slim Team 🙂. Na chwile was zostawić samopasem i zdemolują podium no 😋.

Myślę, że we Wrocławiu będziesz miał zadanie nieco utrudnione, ponieważ stara gwardia planuje się również pojawić 🙂.

@Hungrydevil- może czas stwierdzić, że przeciętna zawodów się po prostu podniosła...

Link do komentarza
Share on other sites

Ruszyła Klasyfikacja Konstruktorów 2012/2013, zapraszam do zgłaszania swoich wyników:

http://klasyfikacja.forbot.pl/dodaj_wynik.php

Aktualnie wszystko jeszcze w starej formie, jednak jeszcze przed RA zmieni się system obsługujący klasyfikację oraz regulamin. O wszystkim poinformuję Was na forum - wtedy będę czekał na Wasze uwagi.

Link do komentarza
Share on other sites

Oh.. wreszcie odespałem 😃

Zawody były świetne, było naprawdę dużo robotów, duża strefa serwisowa, darmowe pączki, i inni uczestnicy chętni do rozmowy. Jedyny malutki minusik to zmiany w harmonogramie, czasowe i kolejnościowe w późniejszej części. Jednak organizatorzy skutecznie je przedstawiali i nie było większych problemów.

Zawody ogólnie oceniam bardzo pozytywnie, choć na początku coś trafiło mojego bota. Cokolwiek to było spowodowało uszkodzenie przetwornicy, upalenie jednej ścieżki i zgrzanie styków głównego wyłącznika. Bot już działa... szkoda, tylko że nie udało się naprawić wcześniej... może za rok, albo na innych zawodach. 😉

Mam multum filmików i trochę zdjęć, jednak, dziś mam sporo spraw "przyziemnych" i nie zdążę tego wstawić. Ale postaram w przyszłym tygodniu.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie chciałbym powtarzać tego co już pisałem na facebooku Sumo Challenge, ale także i tu chciałbym serdeczne podziękować, że tak wielu z Was przybyło wczoraj do Manufaktury na naszą imprezę - jeszcze nigdy w Łodzi nie było tak dużo robotów i jeszcze nigdy nie widziałem tutaj tak wysokiego poziomu zmagań.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zwycięzców, szczególnie dla Mateusza, który rzeczywiście pozamiatał w Mini Sumo (4 pierwsze miejsca z 21 robotów - i to naprawdę, naprawdę dobrych robotów). Jeszcze dziś postaram się zamieścić wyniki, w ciągu najbliższych dni pojawią się zdjęcia i podsumowanie, a za jakiś czas także filmiki z imprezy.

Szkoda, że nie z wszystkimi miałem czas porozmawiać - mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na RA, na którym na pewno pojawię się z ekipą z Łodzi.

Od wielu osób słyszałem pozytywne opinie o imprezie - nie macie pojęcia jak wiele dla nas znaczy każde miłe słowo! Ale i krytykę przyjmiemy na klatę. 🙂 Za wszystkie niedogodności - przepraszam. I jeszcze raz dziękuje Wam za wspólną imprezę!

Link do komentarza
Share on other sites

@sobal44 Przepraszam, już poprawiłem. Ta mała literówka mogła być wywołana tym, iż na swój sposób odreagowywałem wyniki MS:D

@Barto racja generalnie poziom poszedł w górę lecz na Sumo Challenge 2012 było wyjątkowo sporo dobrych robotów, nasze GROM'owe zabawki już nie dają rady:( Jeśli te roboty, które zawitały do Łodzi byłyby w Krakowie w takiej samej formie, to przypuszczam, że podium by was ominęło:) Oczywiście to tylko gdybanie a czas wszystko zweryfikuje.

Dopiero dotarłem do domu więc uzupełnię wcześniejszą wypowiedź

Największe +:

-rejestracja z pakietami powitalnymi, plakietka z harmonogramem super sprawa i koszulka,
-poziom na pewno wysoki w SS, MS, LF

-spora ilość zawodników z całej Polski

-ciekawa zmiana w regulaminie start nie z połówki tylko z ćwiartki ringu

-PĄCZKI pyszne sam zjadłem 3szt. a gdy wychodziłem o 22 to jeszcze kilka sztuk było więc raczej dla nikogo nie brakło,
-konferansjerzy w składzie Tomka i pana Dr. mi osobiście bardzo przypadli do gustu.

Link do komentarza
Share on other sites

To ja też napiszę coś miłego. Impreza jak najbardziej udana, nie było dane nam doczekać do jej zakończenia ze względu na zarezerwowane bilety powrotne. Mam nadzieję, że zobaczymy się w Łodzi również za rok. Rzeczywiście poziom rywalizacji był bardzo, ale to bardzo wysoki. Wg mnie dużo wyższy niż tydzień temu w Krakowie. Pogratulować organizatorom, kawał dobrej roboty. Zmieniłbym jednak wypisywanie grup i wyników w kategoriach sumo na kartkach/tablicach. Było to nieczytelne, a i sami sędziowie mieli kłopot z poprawnym zapisywaniem wyników. Pączki rzeczywiście bardzo dobre i w większej ilości niż rok temu.

Link do komentarza
Share on other sites

Zawody jak najbardziej udane. Poziom szczególnie w minisumo jak i w LF był bardzo wysoki. Strefa serwisowa dobrze przygotowana. Jedynym co można by zakwestionować był brak "badania" robotów pod względem np.wymiarów. Nikt mojego minisumo nie mierzył, tylko gdzieś w połowie walk sędzia poprosił o zważenie, ale i tak chyba nie wszystkie roboty były ważone. Poziom był wyższy niż w Krakowie, napewo w minisumo, bo doszło do rozmnożenia slima 🙂

Czekam na więcej zdjęć jak i filmików i do zobaczenia na następnych zawodach

P.S.

Rejestracja na RA już otwarta

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.