Skocz do zawartości

Zawody SumoChallenge 2012


Treker

Pomocna odpowiedź

Zawody były bardzo udane. Atmosfera w Manufakturze niesamowita. Największe plusy to:

pyszne pączki w dużej ilości,
oryginalne statuetki,
świetnie przygotowani konferansjerzy (zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym),
organizatorzy otwarci na uwagi i przyjaźnie nastawieni.

Było też niestety kilka niedogodności:

drobne nierówności na trasie LF powodowały że roboty przy dużych prędkościach podskakiwały i wypadały z trasy,
były momenty, że nie było nikogo do pilnowania strefy serwisowej,
problemy z pomiarami w kategoriach typu sumo.

Ogólnie zawody były świetne, jeszcze raz wielkie podziękowania dla organizatorów i uczestników. Pierwszy raz byliśmy w Łodzi i na pewno jeszcze tu zawitamy 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

hakroom, w pełni profesjonalna odpowiedź, z inżynierską precyzją. 🙂

Co do długości trasy - niestety zabrakło nam czasu by ją zmierzyć (było wiele innych bardziej palących spraw), więc niestety nie mam dokładnych danych. Tylko jak rzuciłem na nią okiem, to oceniłem ją na jakieś 15m. A w eliminacjach najlepszy czas miał Thunderstorm (na pewno miał czas 6.00s, ale czy niżej to nie wiem), czyli wychodzi na to, że oko mam w miarę niezłe, trasa mogła mieć ciut więcej, 🙂

Na stronie i na facebooku pojawił się krótki artykuł - relacja z zawodów - zachęcam do przeczytania. Pojawiła się również galeria ponad 700 zdjęć (od jednego z fotografów - ale póki co zupełnie bez selekcji) - wkrótce zdjęcia zostaną wyselekcjonowane i uzupełniona o zdjęcia drugiego fotografa. Wkrótce powinny pojawić się również materiały filmowe (z fazy finałowej) i inne drobiażdzki związane z Sumo Challenge.

Tym, którzy jeszcze nie widzieli polecam np materiał z TVP Łódź oraz

. Wkrótce kolejne materiały itp.
Link do komentarza
Share on other sites

Te zawody zrobiły na mnie ogromne, pozytywne wrażenie. Zgadzam się z większością plusów i minusów, które zostały wyżej wymienione. Poziom zawodów z zawodów na zawody wzrasta co mnie osobiście cieszy.

Pytanie do organizatorów:

Czy jest gdzieś lista robotów wraz z wynikami, które nie weszły do finałowych rozgrywek? Mam teraz na myśli LF. Pierwsza trójka jest na FB ale pozostałych nie ma. A chciałbym wiedzieć który był mój robot, bo jak wróciłem ze strefy serwisowej to na monitorze nie było już tych wyników tylko inne.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.