Skocz do zawartości

Ważne! Ruszyła rejestracja wszystkich zestawów Forbota


Komentator

Pomocna odpowiedź

benek54, nie wiem, który dokładnie zestaw dostałeś, ale na pewno nie jest do wyrzucenia 😉 Możesz sobie na nim zbudować wiele ciekawych rzeczy, ale raczej nie wykonasz wszystkich ćwiczeń opisanych w kursie. Zapewne dostałeś jakiś gotowy zestaw zawierający różne moduły do Arduino, które nie były przygotowane pod żadne konkretne projekty. Nasze zestawy były szykowane specjalnie pod ten kurs: Kurs Arduino – #0 – spis treści

Link do komentarza
Share on other sites

Dzięki za info. Ja jednak tak łatwo się nie poddaję i spróbuję tego liznąć. Zobaczę do jakiego momentu będę mógł używać tego zestawu;-)

Problemem może być tylko odpowiedni program do komunikacji z komputerem. Dedykowanego nie mogę pobrać ponieważ nie mam kodu.

Link do komentarza
Share on other sites

w zeszłym roku w sierpniu kupilem dwa zestawy, pamietam, ze jeden zarejestrowałem na pewno. Sciagnałem sobie te elektroniczne sciagi. Niestety jakis czas temu padł mi dysk i je straciłem. Można je jakos ponownie pobrac?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Rakragul witam na forum!

Nie widzę, aby do Twojego adresu email przypisany był jakikolwiek zestaw (sprawdziłem na podstawie maila, który masz podany w profilu na forum). Napisz do mnie prywatną wiadomość i podaj w niej adres, na który rejestrowałeś zestawy - sprawdzę temat 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

@gregorxmen witamy na forum!

A co widzisz gdy wchodzisz na adres z ulotki? Wymagana jest rejestracja na forum - pisząc post masz już konto więc powinieneś widzieć pola: Imię, Kod, listę zestawów do wybrania i na dole niebieski przycisk "Zarejestruj >>"

Edytowano przez Gieneq
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Jak wchodzę na stronkę z ulotki to przenosi mnie na stronę rejestracji zestawów ale nie mam nigdzie formularza gdzie mógłbym wpisać imię i kod, sa dwa formularze pierwszy to dla ludzi którzy dokonali zakupu a nie otrzymali ulotki a drugi zatytułowany Czy artykuł był ciekawy. Innego formularza nie mam. Czy jest możliwość ze go nie widzę bo IP zagraniczne raczej nie?

Link do komentarza
Share on other sites

Prześlij w prywatnej wiadomości do mnie adres, na który wchodzisz, bo na 99% wpisujesz zły adres. Pokaż z ciekawości co wpisujesz i skąd to wziąłeś, a ja odeślę poprawny odnośnik 😉 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam. 

Mam pytanie, mianowicie czy rejestrując każdy kolejny zestaw dostajemy te same ściągi? Pytam, ponieważ zarejestrowałem drugi zestaw(Arduino poziom drugi) a nie dostałem żadnej odpowiedzi mailowej. 

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam. 

Bartek

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@mrbart1982 aktualnie wszyscy otrzymują ogólny zestaw ściąg związanych z elektroniką, ponieważ przydaje on się przy każdym kursie i najwięcej osób pytało o takie materiały. Przesyłane ściągi nie są więc bezpośrednio związane z rejestrowanymi zestawami. Pracujemy nad innymi materiałami dodatkowymi, które będą związane z inną tematyką i będą nawiązywały do pozostałych kursów. Jak tylko będą gotowe to będziemy je rozsyłać do osób, które posiadają zestawy do konkretnych kursów. Ciężko jednak o deklarację konkretnego terminu, ponieważ pracujemy nad różnymi poradnikami i nie są jeszcze znane dokładne daty. Na ten moment praktycznie gotowe są ściągi do kursu elektroniki (poziom 2) oraz kuru techniki cyfrowej. Później będziemy zabierać się za kolejne kursy 🙂

Dla formalności potwierdzam, że faktycznie masz zarejestrowany również 2 poziom kursu Arduino - wszystko się zgadza. Powodzenia w eksperymentach!

Link do komentarza
Share on other sites

@Kacper920 witam na forum 🙂 Adres do rejestracji kursu znajdziesz na ulotce, która jest w zestawie (tej, na której jest kod). W razie dalszych problemów wyślij wiadomość z opisem błędu przez formularz kontaktowy - sprawdzimy temat: https://forbot.pl/blog/kontakt

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Kacper920 jeśli kupiłeś nasz zestaw to w środku powinna znaleźć się specjalna ulotka - jest tam podany adres strony, na której rejestruje się zestawy. Jeśli będziesz miał problem z odnalezieniem ulotki/kodu lub strony to napisz proszę do nas przez formularz kontaktowy i opisz dokładniej problem - chętnie pomożemy 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.