KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Challenge Up! – konkurs dla startupów od gigantów biznesu

Challenge Up! – konkurs dla startupów od gigantów biznesu

Po sukcesie konkursu Challenge Up! 2015, firmy Intel, Cisco i Deutsche Telekom rozpoczęły już kolejną  edycję - trwają zapisy!

Teraz Wy możecie skorzystać z akceleracji dla młodych firm, która przyspieszy komercjalizację pomysłów związanych z Internetem rzeczy (IoT). Z pomocą ekspertów możliwe będzie wejście na rynek nawet trzy razy szybciej!

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają nowe firmy, które tworzą pionierskie rozwiązania w dziedzinie IoT oraz w dziedzinach pokrewnych, takich jak Industry 4.0, big data, analityka, inteligentne miasto, bezpieczeństwo informacji, łączność oraz przetwarzanie w chmurze.

12 najlepszych startupów, które zwyciężą w konkursie, otrzyma niepowtarzalną szansę współpracy z trzema gigantami biznesu oraz ich klientami i inwestorami przez 7 miesięcy. Intel, Cisco i Deutsche Telekom dzielą się bogatą wiedzą i długoletnim doświadczeniem oraz otwierają dostęp do swoich zasobów.

challengeUp2016_logo_2

Eksperci techniczni, mentorzy sprzedaży, wspólne projekty oraz najwyższej klasy networking gwarantują przyspieszony rozwój nowych firm. Wejście na rynek może być nawet trzykrotnie szybsze.

Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem w Challenge Up! Żaden kapitał własny nie jest wymagany. Spotkania odbędą się m. in. w Krakowie, Berlinie oraz Dublinie. Zgłoszenia można dokonać na challengeup.eu. Termin składania aplikacji mija 22 marca.

Autor: Monika Mordzińska
Redakcja: Damian Szymański

Cisco, Intel, Internet Rzeczy, konkurs, startup

Trwa ładowanie komentarzy...