KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

CODE{sun}DAY, 16.12.2018 – Gdańsk

CODE{sun}DAY, 16.12.2018 – Gdańsk

Polscy programiści uważani są już za światową czołówkę. Zapotrzebowanie rynku, tak polskiego, jak i światowego, na programistów stale rośnie.

Chętnych jest wielu, ale nie każdy wie, jak zacząć i jakiej technologii się uczyć. W wyborze mogą pomóc warsztaty CODE{sun}DAY.

Z roku na rok zainteresowanie karierą w IT nie słabnie. Chętnych do zmiany branży i obrania tej ścieżki kariery jest wielu, ale nie każdy wie, jak zacząć i jakiej technologii się uczyć oraz jak ważny jest ciągły rozwój i nauka. W wyborze i poszerzaniu umiejętności po raz 13 pomoże CODE{sun}DAY, czyli niedzielne warsztaty programowania organizowane kilka razy do roku przez Fundację CODE:ME.

Podczas warsztatów uczestnicy mają szansę zobaczyć namiastkę tego, jak wygląda praca programisty i mogą napisać swoje, często pierwsze, linijki kodu, ale i doskonała możliwość, by poznać możliwości języka czy technologii, których chcemy się uczyć. Dodatkowo to świetna okazja, by zadać nurtujące początkujących pytania doświadczonym programistom i trenerom oraz wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami.

3 różnice w programowaniu: hobbystycznie vs. komercyjnie
3 różnice w programowaniu: hobbystycznie vs. komercyjnie

W pewnym momencie każdy programista musi przestawić się z hobbystycznego kodowania na bardziej profesjonalne podejście do tematu. Czym różni... Czytaj dalej »

Podczas tej edycji uczestnicy będą mogli wziąć udział w jednym z trzech warsztatów. Dla osób, które dopiero szukają swojej drogi w branży IT, najlepszym wyborem będą warsztaty z Javy od podstaw. Do wyboru także coś dla fanów gier, czyli warsztaty z Unity3D, a dla osób znających podstawy Pythona CODE:ME przygotowało warsztaty z Django.

Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Fundacji CODE:ME w Gdańsku w niedzielę, 16 grudnia 2018, zapisy trwają do 9 grudnia 2018, a koszt warsztatów to 24,99 zł. Ważne: o zakwalifikowaniu decyduje odpowiedź na pytanie: „Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?”.

Więcej informacji znajduje się na stronie CODE{sun}DAY oraz na Facebooku. Organizatorem wydarzenia jest fundacja CODE:ME, która zajmuje się propagowaniem szeroko pojętnej nauki programowania.

django, java, programowanie, Python

Trwa ładowanie komentarzy...