KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic

Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic
adres: Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic
ul. E. Godlewskiego 38
30-198 Kraków
www: http://micros.com.pl/
e-mail: bok@micros.com.pl
tel.: +48 12 636 95 66
oferta:
SKLEP elektronika Arduino

 

Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic
hurtownia z podzespołami elektronicznymi

Jesteśmy dużą hurtownią z podzespołami elektronicznymi, istniejącą na rynku elektronicznym od ponad 30 lat. Obsługujemy zarówno firmy polskie, jak i zagraniczne. Różnorodność asortymentu sprawia, że zaopatrują się u nas sklepy i hurtownie elektroniczne, producenci elektroniki, różnego rodzaju serwisy urządzeń elektronicznych, ale również konstruktorzy, elektronicy, instalatorzy, a także wielu innych odbiorców. Każdy z naszych klientów znajduje u nas coś dla siebie.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie, w dzielnicy Krowodrza, w kompleksie biurowo-magazynowym o łącznej powierzchni 2400 m2. Wszystkie produkty, które są w naszej ofercie, są sprowadzane od producentów i dostawców, w którymi współpracujemy od wielu lat. Dzięki doświadczeniu w dystrybucji oraz współpracy z producentami, jesteśmy firmą znaną i szanowaną na rynku elektronicznym. Klienci cenią nas za wysoką jakość produktów oraz terminowe dostawy. Współpracujemy obecnie z 45 producentami, od których uzyskaliśmy miano oficjalnego dystrybutora.

Nasza oferta obejmuje zarówno elementy aktywne, jak i pasywne, które mieszczą się obecnie w 60 obszernych grupach asortymentowych. Są to między innymi czujniki, chemia dla elektroniki, diody i mostki prostownicze, kondensatory, kwarce, terminal blocki, mikrokontrolery i pamięci, moduły komunikacyjne, moduły i urządzenia interfejsowe, multimetry, szeroko pojęta optoelektronika (diody, matryce, wyświetlacze, światłowody, transoptory, fotorezystory, sensory optyczne i wiele, wiele innych), potencjometry, przekaźniki, przełączniki przetwornice, rezystory, układy scalone, wentylatory, złącza i wiele, wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem: https://micros.com.pl/