KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – Włocławek, 18-19.04.2018

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – Włocławek, 18-19.04.2018

Już niedługo odbędzie się III edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Zawody rozegrane zostaną w dwóch kategoriach: dla uczniów/studentów oraz dla pracowników firm.

Mistrzostwa będą częścią konferencji Przyszłość Branży Producentów Elektroniki.

Wydarzenie, które odbędzie się na terenie Browaru Bojańczyków we Włocławku, będzie aktywną platformą spotkań najważniejszych przedstawicieli europejskich organizacji branżowych oraz przedstawicieli wiodących firm elektronicznych działających na rynku polskim.

Konferencja, organizowana przez RENEX w ramach patronażowego programu REC (Renex Electronics Conferences) obejmie 2 dni spotkań i prezentacji, poświęconych dwóm tematom kluczowym:

  • Dzień 1 – perspektywy rynku kosmicznego UE dla producentów systemów elektronicznych,
  • Dzień 2 – nowe technologie automatyzacji produkcji, w szczególności innowacyjne rozwiązania w obszarze robotyki.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniu powinni dokonać rejestracji stronie konferencji.

Równolegle z konferencją organizowana jest  III edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Jest to wspaniała okazja nie tylko do sprawdzenia swoich umiejętności w lutowaniu podzespołów, ale także możliwość poznania fanów elektroniki z całej Polski.

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach. Pierwszego dnia zmierzą się uczniowie i studenci. Natomiast drugiego dnia swoje umiejętności będą mogli sprawdzić profesjonaliści z różnych firm.

Rejestracja na III edycję Mistrzostw Polski w Lutowaniu już trwa! Więcej szczegółów na temat konkursu oraz informacje o poprzednich edycjach znaleźć można na stronie wydarzenia.

Aktualizacja - 18.04.2018

Za nami pierwszy dzień zmagań podczas Mistrzostw Polski w Lutowaniu! Sprawdźcie jak wyglądały dzisiejsze rozgrywki w kategorii "uczniowie szkół i studenci".

Za udostępnienie zdjęć dziękujemy organizatorom!

lutowanie, renex, włocławek, zawody

Trwa ładowanie komentarzy...