Już 11 czerwca odbędzie się kolejna edycja OFR. Tym razem rozegrane zostanie aż 10 konkurencji. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych oraz fanów druku 3D.
Tak samo, jak w latach ubiegłych, Opolski Festiwal Robotów zorganizowany zostanie w budynku Łącznik Politechniki Opolskiej, który znajduje się przy ul. Stanisława Mikołajczyka 16.
W tym roku, podczas zawodów w Opolu, rozegrane zostaną następujące konkurencje:
LineFollower
LineFollower Drag
MicroSumo
MiniSumo
Sumo
Mega Sumo (NOWOŚĆ)
FreeStyle
Lego Sumo
Lego LineFollower
Dodatkowo zorganizowana zostanie specjalna Strefa druku 3D, dzięki której każdy posiadacz drukarki będzie mógł zaprezentować swój sprzęt i wydruki szerszej publiczności OFR.
Do każdej przywiezionej drukarki organizatorzy zapewniają: odpowiednie stanowisko, zasilanie oraz zapas filamentu na cały dzień Festiwalu!
OFR, to niepowtarzalna okazja do rozmów ze sponsorami i partnerami w tym z firmami Balluff, CODEFUSION, producentami drukarek 3D oraz materiałów eksploatacyjnych.
W tym roku OFR posiadać będzie rozbudowaną strefę dla dzieci, w której mali konstruktorzy będą mogli nauczyć się budować i programować swoje własne roboty oraz poćwiczyć zdolności logicznego myślenia rozwiązując zadania układania kostki Rubika.
najdłuższa w Polsce, profesjonalna trasa do LF Drag (dodatkowo: start dwóch robotów jednocześnie, sygnalizacja falstartów),
bezpłatne uczestnictwo,
cenne nagrody dla zwycięzców,
poczęstunek dla wszystkich zawodników,
pakiety startowe zawierające m.in. dyplomy uczestnictwa oraz identyfikator.
Rejestracja
Rejestracja na stronie wydarzenia możliwa jest do 5 czerwca (do godz. 23:59:59). Na stronie znajdują się również regulaminy konkurencji oraz inne informacje na temat atrakcji festiwalowych. Dodatkowo warto polubić OFR na Facebooku, gdzie publikowane są aktualności związane z zawodami. Zapewniamy świetną atmosferę. Serdecznie zapraszamy do Opola!
Dołącz do 20 tysięcy osób, które otrzymują powiadomienia o nowych artykułach! Zapisz się, a otrzymasz PDF-y ze ściągami (m.in. na temat mocy, tranzystorów, diod i schematów) oraz listę inspirujących DIY na bazie Arduino i Raspberry Pi.
To nie koniec, sprawdź również
Przeczytaj powiązane artykuły oraz aktualnie popularne wpisy lub losuj inny artykuł »
Dołącz do 20 tysięcy osób, które otrzymują powiadomienia o nowych artykułach! Zapisz się, a otrzymasz PDF-y ze ściągami (m.in. na temat mocy, tranzystorów, diod i schematów) oraz listę inspirujących DIY z Arduino i RPi.
Trwa ładowanie komentarzy...