Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam Was, nazywam się Sebastian 🙂 jestem studentem informatyki, elektroniką poniekąd interesuję się od dawna ale dopiero od niedawna postanowiłem zająć się tym tak na poważnie. Interesuję się głównie sprzętem (tj. budowa/naprawa - w tym mocno przyda mi się elektronika, bo fajnie byłoby naprawiać podzespoły a nie tylko je wymieniać + chciałbym też móc projektować jakieś urządzenia i je programować), ponadto mogę wymienić inżynierię sieciową, cyber security oraz AI. Pozdrawiam!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@zotax cześć Mateusz, witam na Forbocie. Miło słyszeć, że atmosfera panująca na naszym forum zachęciła Cię do nauki. Powodzenia!

@ruszynskab cześć Basia, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką. Jeśli szukasz czegoś dedykowanego dla dzieci to koniecznie sprawdź później kurs micro:bita: http://kurs.forbot.pl/microbit

@smki cześć Sebastian, trafiłeś w dobre miejsce! W razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@aro333 cześć Arek, witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć 😄 Mam na imię Krzysztof, mam 28 lat i mieszkam w Toruniu. Elektronika to dla mnie zawsze była swego rodzaju czarna magia, nikt nigdy nie potrafił mi tego dobrze wytłumaczyć 😛 😄 Mam naprawdę szczerą nadzieję, że wasz kurs to zmieni 😄 Kupiłem zestaw sobie i tacie, który dostanie jako prezent na gwiazdkę 😄 W przyszłości chciałbym związać się z branżą IT, bo zawsze mnie to kręciło, a znajomość elektroniki na pewno w tym pomoże 😄

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@InivaridU cześć Krzysztof, witaj na Forbocie. Mam nadzieję, że nasz kurs będzie pomocny - daj później znać w komentarzach jakie są Twoje pierwsze wrażenia 🙂

@dracorp cześć Piotr, witam na forum i zachęcam do stałej aktywności na naszym forum 🚀

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam Wszystkich ! Mam na imię Adam mam 22 lata, elektroniką interesuję się od czasów szkoły podstawowej, kiedy to wszystko co działało na baterie musiałem rozebrać i zobaczyć jak to działa 😛 Skończyłem również z tego względu Technikum Elektroniczno informatyczne i od tamtej pory zajmuję się instalacjami elektrycznymi w domach na co dzień, a popołudniami tworzę swoje małe "wynalazki" 😛  Zainteresowałem się głównie arduino i stąd mój zakup przed świąteczny pierwszego zestawu arduino. Chciałbym bardziej poznać tajniki programowania układów 😉 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć Wszystkim. Nazywam się Sebastian, mam 23 lata i od 2 lat moja praca polega na lutowaniu, a od prawie roku bardziej na ogólnej znajomości elektroniki. W pracy uczę się głownie poprzez praktykę i radze sobie nawet nieźle, ale uznałem, że najwyższa pora zagłębić się bardziej w świat elektroniki. 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam Wszystkich

Andrzej ur. 1983 z zawodu kucharz pracuje jako wykończeniowiec. Zaczynam "zabawy" z Raspberry. Kiedyś ponad 20 lat temu bawiłem się trochę elektroniką. I bardziej to była elektryka niskonapięciowa niż elektronika. Więc niestety można powiedzieć że jestem zielony jak szczypiorek na wiosnę. 

Edytowano przez Poszukiwany
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Wszystkich forumowiczów. Mam 49 lat i od dawna ciągnęło mnie do elektroniki.  Powód przyłączenia to ciekawość oraz fakt, że lubię wiedzieć jak funkcjonują urządzenia - "zboczenie inżyniera" - tak sobie to tłumaczę.  Fakt że występuje praktycznie w każdym domu w różnych urządzeniach też jest motorem napędowym. Ponieważ, jestem z pokolenia które rosło razem z rozwojem komputerów, widzę duży potencjał rozwiązań na rynku i ingerencji elektroniki, robotyzacji w normalnym życiu. Mam trochę doświadczenia z różnymi urządzeniami w przemyśle i nie tylko, zdarzało mi się też tworzyć programy, dlatego mam nadzieję pogłębić swoją wiedzę i wykorzystać ją w praktyce. 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.