Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@Konstancja witam na forum 🙂 W razie problemów zachęcam do zadawania pytań na forum.

@Mateusz_C cześć Mateusz, witam na forum. Elektronika to ciekawe hobby - na pewno się wciągniesz, powodzenia!

@piotr_banasiak cześć Piotr, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką 🙂

@Tomasz2020 cześć Tomasz, witam na forum - STM32 to świetny wybór, jeśli myślisz o mikrokontrolerach w kontekście zawodowym. Powodzenia!

@matfmar cześć Mateusz, witaj na Forbocie. Raspberry Pi to świetny wybór dla osób, które interesują się informatyką. Zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem uczniem technikum na profilu elektronicznym. W wolnym czasie postanowiłem zająć się układami z arduino. 😀  Planuję także zabrać się za układy na rasbery pi, w planach jest  Wifi amplifer 🤪

Edytowano przez Kubica
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@weres1390 cześć Łukasz 🙂 Witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką. Widzę, że chyba przypadkiem pomyliłeś się podczas rejestracji zestawów, bo zaznaczyłeś, że posiadasz wszystkie zestawy (nawet takie, które nie są obecnie w sprzedaży). Jeśli nie poprawisz tego błędu to Twoje konto zostanie automatyczne zablokowane. Napisz do nas przez formularz kontaktowy jakie zestawy faktycznie posiadasz to naprawię ten błąd 🙂

@Kubica witam na forum, trafiłeś w dobre miejsce! Zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć! Jestem Kamil, właśnie dostałem od przyjaciela na urodziny swój pierwszy zestaw z podstaw elektroniki - coś co zawsze chciałem mieć, ale zazwyczaj brakowało tej kropki nad i żeby go kupić -  a to z braku czasu, obecności innych zajęć lub po prostu nie mogłem się zebrać 🙂

Pozdrawiam Użytkowników Forum 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dzień dobry wieczór wszystkim forumowiczom. Do tej pory nie miałem do czynienia z elektroniką i jest to dla mnie 'czarna magia'. Jednakże, po wielu bitwach z myślami, zakupiłem kilka zestawów i postanowiłem zmierzyć się z nieznanym i tajemniczym tematem. Mam nadzieję, że nie zniechęcę się za szybko bo widzę po pierwszych lekcjach, że łatwo nie będzie 😟

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@MegaTester cześć, witam na forum 🙂 Mam nadzieję, że teraz wciągniesz się w elektronikę i majsterkowanie na dobre 😉

@kamilkowalewski cześć Kamil, witaj na Forbocie! Życzę udanych eksperymentów i zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

@jugen07 witam na forum 🙂 Na spokojnie, początki czasami są trudne, ale później będzie coraz lepiej. W razie problemów pytaj śmiało na forum - chętnie pomożemy.

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Aleksander i zaczynam przygodę z elektroniką. Mam już trochę doświadczenia z programowaniem i wykorzystuje je praktycznie każdego dnia. Zawsze miałem pociąg do technicznych rzeczy, więc przyszła pora na elektronikę. Moją taktyką będzie stawianie małych acz pewnych kroków w elektronice. W przyszłości chciałbym rozpocząć przygodę z Arduino 🙂.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, na imię mi Piotr. Z wykształcenia jestem matematykiem i informatykiem, zamiłowanie do majesterkowania miałem od dziecka. Elektroniki liznąłem trochę na studiach. Nadszedł czas żeby spróbować się z elektroniką analogową a potem pewnie jakieś arduino. Na forum trafiłem po oberzeniu kusru na forbot.pl zakupie zestawów na botland.com.pl.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

 Cześć, właśnie zarejestrowałem się na forum i chcę się przywitać. Na imię mam Krzysztof mam 18 lat i jestem uczniem technikum elektrycznego. Moim hobby są retro gry i stare komputery. Od niedawna również druk 3d i elektronika, głównie za sprawą wpisów i kursów na Forbot. Chciałbym dużo się nauczyć aby móc budować ciekawe projekty, a w przyszłości może naprawiać różne urządzenia...

Gorąco wszystkich pozdrawiam!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@bartbiel witam serdecznie na forum.

11 godzin temu, bartbiel napisał:

fajnie że w internecie istnieje taki portal. Fajnie być tu razem!

Super! Dziękujemy za taki komentarz 🙂 

@Aleck witaj Aleksandrze na naszym forum. Fajnie że masz nowe praktyczne hobby, powodzenia!

@Raccoon również witam Cię Piotrze na forum, elektronika to szeroki temat i mam nadzieję, że wsiąkniesz w nią na dłużej. W razie trudności śmiało pytaj na forum 🙂 

@forbociarz witam serdecznie 🙂 Pewnie, postaramy się pomóc w razie problemów. Powodzenia!

@Nordkapp_51 witaj Krzysztofie na forum, z tego co czytam to masz już pewne pojęcie o elektronice i pokrewnych tematach. Ucz się dalej, zachęcam cię do aktywności na forum i jak będziesz miał już jakiś swój projekt to pochwal się 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.