Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@skoko witam na forum 🙂 Miło słyszeć, że nasze kursy są również pomocne dla osób, które nie są z wykształcenia związani z IT. Życzę udanych eksperymentów z elektroniką!

@MiG, witam! Powodzenia w nauce Raspberry Pi. Koniecznie pochwal się później jak Ci idzie 🙂

@hellomrkrabz, witam! Cieszę się, że nasze materiały są pomocne. Zachęcam do stałej aktywności na forum 😉

@Wojtasx, witam! Udanych eksperymentów z elektroniką. W razie problemów pytaj śmiało na forum.

@atakkata cześć Bartek, witam na forum. Miło słyszeć, że nasze materiały są pomocne. Udanych eksperymentów 🙂

@Aragorn1600 cześć Grzesiek, witam na forum. Elektroniki to świetne hobby, na pewno się wciągniesz w ten temat. W razie problemów pytaj śmiało na forum.

 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim!
Zachęcony wielokrotnie artykułami na wykopie postanowiłem w końcu dokonać zakupu zestawu. Mam wielką nadzieję, że komplet podstaw elektroniki pozwoli mi na lepsze pojęcie podstawowych zagadnień i zachęci do nauki elektroniki, która dotąd była otoczona pewną kopułą niedostępności poprzez forum elektrody i ciężko było postawić pierwsze kroki w tym szerokim temacie. Cieszę się bardzo, że znalazła się grupa osób, która postanowiła podzielić się wiedzą z innymi, bez rzucania hasłami 'wpisz sobie w wyszukiwarke google, temat wielokrotnie poruszany'.
Właśnie zaczynam kurs elektroniki poziom 1. Trzymajcie kciuki! A osobą, które pojawią się po mnie i również będą stawiali pierwsze kroki w świecie elektroniki życzę powodzenia i samozaparcia.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć! Nazywam się Dawid i mam 24 lata. Z zawodu jestem strażakiem i inżynierem bezpieczeństwa. Z elektroniką mam niewiele wspólnego, poza czasami dzieciństwa, kiedy rozbierałem elektryczne rzeczy żeby wyciągnąć silniczki i diody, po to żeby połączyć je z bateriami i rzecz jasna na studiach z podstawami elektroniki 🙂 Jestem tu, bo zaintrygował mnie artykuł dotyczący elektroniki na jednej ze stron internetowych. Poza tym lubię się uczyć nowych rzeczy.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć , Jestem Paweł prowadzę włąsną dzialność, związana z elektryką i elektronika w pojazdach ciężarowych. Zainteresowały mnie kursy więc stwierdziłem, ze dołacze do grona, Jestem z Sochaczewa i mam 26 lat 🙂  

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, miło mi was poznać 👋. Jestem Aga i na co dzień programuję. Moim marzeniem jest nauczyć się elektroniki. Od kilku lat kolekcjonuję elektronikę, mam arduino, raspberry, wiele komponentów, lutownicę i miernik. Postanowiłam w końcu przysiąść na poważnie i zacząć od solidnych podstaw z Forbotem 😊. Tym bardziej, że moje luty nie wyglądają za ciekawie, a projekty kończą się na święcących lampkach, guziczkach i serwomechanizmach 😅.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, ja już mam 41 lat na karku i w tym tygodniu postanowiłem zmienić moją niewiedzę z zakresu podstaw elektroniki. I duża chęć we mnie, żeby zacząć rozróżniać napięcie od natężenia i zgłębić po co te wszystkie walce na nóżkach na płytkach scalonych.

A od jakiegoś czasu ciągnie mnie do raspberry, ale najpierw podstawy. Już jestem po kilku pierwszych lekcjach z podstaw elektroniki i jestem pod wrażeniem ich wysokiej jakości. W końcu zaczynam rozumieć 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, na imię mam Tomek. Elektronikę odkładałem od kilku lat, mimo iż wielokrotnie próbowałem do niej przysiąść na poważnie i się czego nauczyć. Pracuje z maszynami cnc (serwis) i jak dotąd podstawy mi wystarczały. Teraz jednak widzę, że muszę pogłębić swoją wiedzę z zakresu elektroniki, programowania i PLC. Przygodę z arduino potraktuje jako hobby, które w jakimś stopniu pomoże mi w życiu zawodowym .

Pozdrawiam.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@terexew witam na forum, mam nadzieję, że będziesz zadowolony z naszego kursu podstaw elektroniki. W razie problemów pytaj śmiało 🙂

@DawidDawid cześć! Elektronika to świetne hobby, na pewno się wciągniesz - powodzenia!

@Dejwi cześć Dawid, witam na forum. Strażaka u nas chyba jeszcze nie było. Miło słyszeć, że elektroniką zajmuje się coraz więcej osób, które nie są związane z IT 🚒

@TruckPol cześć Paweł, witaj na Forbocie. Życzę udanych eksperymentów i zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

@agne6ka cześć Aga, witam na forum. Cieszę się, że nasze kursy pomogą Ci w tym, aby zająć się elektroniką "na poważnie". W razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@MarcinG witam na forum i życzę udanych eksperymentów z Arduino 🙂

@Wano witam na forum. Kurs elektroniki to świetny wybór na start. Miło słyszeć, że jakość naszych materiałów CI się spodobała 🙂

@tomastik cześć Tomek, witam na forum. Arduino to świetna platforma - na pewno szybko się wciągniesz, powodzenia!

@jasiu2604 witam na forum i zachęcam do stałej aktywności 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich,

mam na imię Tomasz, mam 36 lat i chciałbym wrócić do tematyki programowania mikrokontrolerów. Mam nadzieje że dzięki kursom o STM32 przypomnę sobie wiedzę oraz poszerzę wiedzę z elektroniki i programowania układów embedded. Chciałbym w przyszłości poszerzyć swoje kompetencje w firmie.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.