Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam. Mam na imię Bogdan. Ukończyłem studia na Politechnice Łódzkiej wydział mechaniczny. Od 20 lat programuję w Delphi, a od 5 lat staram się poznać Arduino.

Stworzyłem wiele programów zarówno w jednym jak i drugim środowisku. Obecnie zaczynam łączyć programy napisane w Delphi z Arduino. Steruję Arduino programami napisanymi w 

Delphi (np. sterowanie przekaźnikami za pomocą sieci Ethernet). Do tej pory wszystkie problemy rozwiązywałem sam. Przez przypadek znalazłem Wasze Forum i pomyślałem sobie, że Wasze doświadczenie pomoże mi w rozwiązaniu wielu problemów.

Pozdrawiam.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@krzysztofkrzys cześć Krzysztof, witam na Forbocie 🙂 W tym temacie nie rozwiązujemy problemów technicznych, więc najlepiej będzie, jeśli założysz osobny wątek, w którym opiszesz swój problem. Na pewno ktoś Ci pomoże 🙂

@Kamil32 cześć Kamil, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z programowaniem. W razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@Daro_P cześć Darek, trafiłeś w dobre miejsce - witam na forum i również pozdrawiam!

@alarmb cześć Bogdan, witam na forum i zachęcam do stałej aktywności 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Czesc

Jestem Maciek. Zawsze mialem jakies pomysly na uklady elektroniczne, ale nigdy nie wiedzialem jak sie do tego zabrac. Dopiero nie dawno wpadlem na Wasz kurs i odrazu zamowilem podstawy elegroniki i Raspberry Pi. Teraz mam nadzieje nauczyc sie podstaw przynajmniej na tyle zeby moc tworzyc dzialajace prototypy. Zawsze balem sie trudnosci ale jak na razie to troche jak budowanie z klockow lego albo skladaniem szafy z Ikei 🙂 . Kursy sa swietne. 3majcie kciuki.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć !

mam na imię Łukasz i 31 lat, zaczynam dopiero przygodę z elektroniką, odkładałem to wiele razy, aż w końcu wirusowe warunki pozwoliły poświęcić więcej czasu w domu na odłożone sprawy 🙂

Prezent zamówiony u Mikołajki, na szczęście dotarł 😉 

Mój plan najpierw elektronika, potem mikrokontrolery. Do usłyszenia !

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@mazem witaj Macieju na forum 🙂 

15 godzin temu, mazem napisał:

Zawsze balem sie trudnosci ale jak na razie to troche jak budowanie z klockow lego albo skladaniem szafy z Ikei 🙂 . Kursy sa swietne. 3majcie kciuki.

Coś z klocków w tym jest, albo raczej klocki są jak elektronika 😄 dziękujemy za pozytywne komentarze dotyczące kursów, powodzenia w nauce!

@grabarcz również serdecznie witam Cię Łukaszu na forum 🙂 fajnie, że dobrze wykorzystujesz te nieco inne warunki, zachęcam Cię tez do aktywności na forum 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Mam na imię Antoni, lat 24. Akutalnie kończę studia na kierunku informatyki stosowanej. Interesuję się robotyką i róznego rodzaju systemami zautomatyzowanymi 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich,

mam na imię Zbyszek, jestem automatykiem i bardzo spodobały mi się kursy na Forbocie z elektroniki i oczywiście z podstaw Arduino. Chętnie będę eksperymentował z tą niezwykłą platformą i uczył się programowania w jezyku Arduino. Pozdrawiam serdecznie

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.