Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć, nazywam się Michał i jestem tutaj po to aby uczyć się elektroniki od podstaw.

Nietrudno zauważyć jak dużo osób przywitało się w tym temacie, cieszę się, że mogę być częścią tej społeczności.

Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnej nauki.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, Mateusz z tej strony  😛 Zaczynam kurs z podstaw lutowania, mam nadzieję, że szybko uda mi się go solidnie przerobić i przejść do lutowania SMD, co przyda mi się w pracy.  Zamierzam też powrzucać parę projektów opartych na STM32. Pozdrowienia dla wszystkich

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim 🙂 Na imię mam Tomasz, zamierzam w najbliższych miesiącach zbudować wagę pasieczną w oparciu o gotowy projekt. Jako że jestem "zielony" z elektroniki, pozostało mi wiele wiedzy do wchłonięcia. Powoli zaczynam przerabiać kursy, mam nadzieję że przebrnę przez wszystkie problemy i niejasności 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć! Jestem Mateusz, mam 30 lat i chciałbym nadrobić wiedzę, dzięki której będę w stanie naprawić drobne rzeczy w domu. Do tej pory miałem styczność z suchą teorią, która nijak wyjaśniała co mogę z wkutą wiedzą zdziałać. Przecież zazwyczaj stykamy się z całym układem scalonym, elementami, które ze sobą współgrają, a nie z pojedynczym rezystorem czy innym kondensatorem. Osobiście tknęło mnie by zacząć od Waszego kursu z racji Waszego podejścia do ludzi oraz tego, że wymiana spuchniętego kondensatora nie wyleczyła mojego popsutego odtwarzacza DVD, bo bezpiecznik dalej się spalał :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.