Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@function fajnie że napisałeś coś o sobie 🙂 

@Mattijah ciekawa historia, koniecznie pochwal się Macieju postępem prac nad makietą.

@wguzik witam serdecznie 🙂 

@przemek92 witaj Przemku na naszym forum 🙂 Powodzenia w pracy dyplomowej, pamiętaj o dobrze przygotowanym zestawieniu aktualnych rozwiązań - promotorzy lubią się tego czepiać.

@miramire witam Mirosławie na naszym forum, dobrze że tu trafiłeś. Praca w pokrewnym temacie na pewno ułatwi naukę. Powodzenia! 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich mam na imie Artur lat 45 .Od 20 roku życia interesowała mnie elektronika wuwczas nie wiele czasu poświcałem na rowijaniu sie w tym temacie ,

Jako chooby i też praca w ostanich latach  były dla mnie Grafika komputerowa i projektowanie witryn internetowych.Wracam do elektroniki z zamiarem 

dlaszej nauki w tym kierunku jak i w nauce środowiska Arduino.

 

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, tu Rysiek. Zawsze miałem problem z prądem mimo, że jestem inż. mechanikiem ale lubię rozwijać swoją wiedzę i postanowiłem rozpocząć przygodę z elektroniką od podstaw. Jestem też "młodym tatą" i w przyszłości będę chciał rozwinąć pasję do kabelków i kodów moim pociechom 🙂 Chyba, że wybiorą inną drogę to przynajmniej chociaż trochę będę miał pojęcie o coraz szybciej rozwijającym się świecie. Któż wie, może tak mi się to spodoba, że zmienię branżę 😉
Przeleciałem już kurs podstaw elektroniki (niestety nie cały i będę go musiał dokończyć w najbliższym czasie) i dostałem zestaw do kursu arduino, za który się właśnie zabieram. 

Edytowano przez RysiekUP
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@wiolo witam Arturze na forum 🙂 pozdrawiam kumpla po fachu - grafika komputerowego. Sam jestem przykładem że można pracować i w tym i w elektronice. Powodzenia w nauce!

@Pablo-PZ witaj Pawle na Forbocie - trafiłeś na odpowiednią stronę 🙂 

@RysiekUP witaj Rysiu 🙂 fajnie, że rozwijasz się i chcesz żeby dzieci też się tym zainteresowały. Oby się udało, elektronika to ciekawy i praktyczny temat. Tak trzymaj 💪

@bst1979 witam serdecznie, cieszymy się że kurs jest inspirujący. Powodzenia w realizacji projektów.

Link do komentarza
Share on other sites

Witajcie.

Mam na imię Krzysiek mam 48 lat. Zawsze pociągała mnie elektronika lecz nigdy nie udało mi się zgłębić jej tajników 😄 Mam nadzieję że z Waszą pomocą nareszcie zacznę rozumieć: dlaczego, co z czym, jak i do czego 😆

Pozdrawiam Krzysiek👋  

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Arek, elektroniką cokolwiek interesuję się od jakiegoś czasu, ale na zasadzie przylutować kabelek i sprawdzić czy będzie działać. Jak dotąd elektronikę uważałem za czarną magię, ale myślę, że to się zmieni 😀

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam.

Mam na imię Rafał, od dziecka - a to było dawno 🙂 interesuję się elektronikom, od jakiegoś czasu programowaniem. Dziedziny te traktuję jako hobby. Na Arduino udało mi się przygotować kilka projektów takich jak dość rozbudowany sterowniki akwarium, sterowanie oświetleniem, wędzarnią itp. Interesuję się również obróbką CNC i wydrukiem 3D co pozawala na projektowanie i wykonanie samodzielnie obudów do moich projektów.

Forum śledzę od pewnego czasu a dziś przyszedł czas aby do Was dołączyć i się przywitać 🙂 

 

Pozdrawiam Wszystkich 

Rafał 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.