Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć, poszukuję swojej ścieżki życiowej, czegoś co by mnie zainteresowało i mogłabym się w tym kierunku dalej rozwijać. Uważam, że warto próbować nowych rzeczy, a elektronika brzmi dla mnie ciekawie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, a nuż coś zaiskrzy 😊 

Aga, lat 19

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim, mam na imię Adam. Fajnie Was poznać! 

Ja teoretycznie powinienem co nieco o elektronice wiedzieć ze studiów technicznych ale w rzeczywistości zaczynam od zera, sucha teoria ulatuje bardzo szybko. Tematem się zainteresowałem, gdyż pracuję nad projektem swojego inteligentnego domu i jestem podekscytowany, że mogę uczyć się przez praktykę.

Zawodowo pracuję na pograniczu IT i Finansow, jestem konsultantem ds. wdrożeń systemów zarządzania skarbem.

Bardzo się cieszę, że tu wylądowałem! Pewnie od czasu do casu będę zadawał to na forum jakieś trywialne pytania 😉

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Simon witam Szymonie na forum 🙂 fajnie że chcesz zaciekawić synka elektroniką. Powodzenia! 

@StasiuNowak07 witam serdecznie i życzę powodzenia! Elektronika to ciekawe zajęcie i może z tego wyjść pasja na całe życie 🙂 

@Tomekk_06 witam Tomku, dziękujemy za pozytywny komentarz - staraliśmy się aby kurs był dopracowany. 

@brujaqu witam Jakubie 🙂 

21 godzin temu, brujaqu napisał:

Mam nadzieje i  przekonany jestem, że dzięki forbot rozszerzę swoją wiedzę o elektronikę i nie tylko.

Super, tak trzymaj 🙂 

@agaef5 witam serdecznie 🙂 pewnie że trzeba próbować, nieważne czy się wkręcisz w hobby czy nie to zawsze jest jakieś doświadczenie - wiesz z czym temat się je.

@abrzyski92 witam Adamie na naszym forum 🙂 tak ze studiów nie zawsze wyciąga się to czego się uczyło, zwłaszcza że program jest bardzo szeroki i nie ma możliwości wyspecjalizować się w konkretnym temacie. Ale masz już jakieś pojęcie, znasz żargon wiec będzie łatwiej. Powodzenia!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć,

jestem Rafał, mam 27 lat od kilku lat zawodowo zajmuję się programowaniem lecz nigdy nie miałem styczności z elektroniką oraz programowaniem niskopoziomowym i teraz nadszedł czas aby nadrobić te zaległości 🙂

Zrobiłem już kilka projektów z raspberry (4, Zero, Pico) lecz wszystko na płytkach stykowych, czas w końcu nauczyć się lutować więc założyłem tutaj konto po zakupieniu takiego zestawu do nauki sygnowanego Forbot.

Pozdrawiam.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dzień dobry, cieszę się, że będę mógł uczestniczyć w tak zacnym forum. Nauczyciel Informatyki i IT w LO. 39 lat "przy tablicy", służę doświadczeniem dydaktycznym. Szukam tematów i pomysłów dla uczniów nie-informatyków i nie-elektroników. Pozdrawiam wszystkich. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@VonPredel witam Rafale na naszym forum 🙂 fajnie, że podejmujesz nowe wyzwania. Zachęcam Cię do pochwalenia się swoimi projektami.

@Grzepa witam serdecznie, miło mi przywitać kogoś z doświadczeniem. Zachęcam do aktywności 🙂 Pomysłów w internecie jest mnóstwo, na naszym forum są działy z projektami i robotami, które mogą służyć za inspirację. 

 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Mam na imię Leszek (60l) bardzo się cieszę ,że takie strony www i kursy istnieją. Pragne poznać podstawy elektroniki w tym Arduino  i RASBERY PI, a wiedzę wykorzystać do budowy domowego symulatora lotu i małych projektòw domowych. Pozdrawiam Leszek

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.