Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Czołem
Mam na imię Tomek, mam 38 lat i zaczynam przygodę dopiero z elektroniką. Ten temat zawsze mnie interesował, ale jakoś nie miałem kiedy go zgłębiać, a dzięki temu serwisowi i kursach w końcu zdecydowałem się na zakup pierwszego zestawu i podjęciu kursu. Mam nadzieję, że w końcu poznam podstawy i nie tylko elektroniki i w końcu będę samodzielnie umiał tworzyć chociaż proste zestawy, a być może i naprawić coś w domu, gdy będzie to potrzebne. Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Nazywam się Łukasz i mam 30 lat. W swoim życiu z elektroniką miałem nie wiele do czynienia, ale dzięki mojemu Tacie, który jest zawodowym elektronikiem, próbuje swoich sił w tym. Mam nadzieje, że dzięki kursom, będę wstanie tworzyć projekty oparte na arduino, które potem wykorzystam w swoim domu 🙂

Pozdrawiam,

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@armaninet witam serdecznie 🙂 

@ciachens witam Tomku na naszym forum 🙂 fajnie że się przedstawiłeś. Powodzenia w nauce!

@Wisnislaw witam Cię Łukaszu na Forbocie 🙂 Na pewno będzie Ci łatwiej wdrożyć się w temat skoro twój tata się tym zajmował. Fajnie że też masz chęci zająć się tym tematem. Powodzenia! 

@trier77 witam Damianie, dobrze że tu trafiłeś. To dla nas bardzo budujące, że kadra nauczycielska korzysta z kursów Forbota 🙂 

@cezarg1410 witam serdecznie 🙂 Mam wielki sentyment do Javy, kiedyś sporo w tym pisałem, ale zmieniły się potrzeby i Java poszła w odstawkę. Na pewno nie przyda Ci się w elektronice ani Arduino ale na daje pewne techniczne podstawy 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Witajcie. Mam na imię Maciej. Elektroniką interesuje się od 20 lat z przerwami i w bardzo małych dawkach, nigdy zawodowo nie byłem związany z elektroniką. Swoje pierwsze kroki w tej materii zaczynałem od podświetlania plakatów diodami, potem jakieś proste układy i w zasadzie zostałem na tym poziomie. Obecnie pracuję nad makietą, na której znajdzie się trochę elektoniki do ogarnięcia, chciałbym tu wykorzystać Arduino i dlatego zakupiłem taki kurs. Liczę na Waszą pomoc 😉

Edytowano przez Mattijah
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim, mam na imię Kamil, lat 28. 

Ukończyłem studia na kierunku elektronika i telekomunikacja, ale muszę przyznać, że pamięć bywa bardzo ulotna więc chciałem zapoznać sie z Waszym kursem STM32 i napotykając już na samym początku na małe trudności tak trafiłem na to forum 🙂 Na co dzień pracuję jako programista przez co niestety nie mam zbyt wiele styczności z elektroniką w codzinnym życiu.

Pozdrawiam!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam mam na imię Mirosław mam 47 lat elektroniką interesuje się można by powiedzieć od przedszkola oczywiście hobbystycznie ale też i w pracy naprawiam pewne urządzenia. Pracuję jako elektromechanik. Zainteresowały mnie kursy pod kątem programowania micro kontrolerów. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.