Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć!

Mam na imię Rafał i dopiero zaczynam przygodę z elektroniką. Od dłuższego czasu chciałem się tym zająć, tzn umieć budować własne użądzenia, ale jakoś nie miałem motywacji. Postanowiłem jednak to zmienić. Zestawy Forbota zakupione - czas na naukę 😉 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich użytkowników, nazywam się Damian mam 27 lat oraz pochodze, ze Szczecina. Elektryka zawsze byla gdzies obok mnie, postanowilem zmienić swoje życie, zdecydowałem rzucić pracę, zrobić kurs czeladniczy elektryka oraz wyjechałem do Niemiec, niestety niedokońca pracuję w zawodzie, oczywiście będę chciał to zmienić w najbliższym czasie a póki co, dla chęci dalszej edukacji postanowiłem zakupić 2 kursy, podstawy elektroniki 2 oraz kurs techniki cyfrowej, w dalszej przyszłości chętnie zajmę się arduino, no w sumie to tyle, mam nadzieję, że miło spędzimy tu razem czas,

 

Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

38V8UNCL

Dzień dobry. Mam na imię Hubert na co dzień pracuję jako operator wózków widłowych.Elektronikom a raczej jej podstawami zajmuję się od kilku dni, jestem kompletnie zielony. Ale mam nadzieję że dzięki kursowi uda mi się choć trochę poznać zagadnienia elektroniki.Oczywiście traktuję to jako ciekawe hobby.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Nazywam się Radek, mam 33lata. Bardzo lubię sprzęt audio i to w dużej mierze dzięki niemu tutaj jestem, szczególnie lubię magnetofony kasetowe :) Elektronika od zawszę mnie fascynowała i od dzieciaka lubiłem "pobawić" się lutownicą itd. Lecz nigdy nie było wewnętrznej chęci, aby się w tym kierunku szkolić. Na szczęście teraz taka chęć się pojawiła i mam nadzieję, że nie tylko na dobrych chęciach się skończy :) Pozdrawiam Wszystkich

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Mikołaj i mam 20 lat. Trafiłem na ten kurs szukając właśnie jakiegoś kursu z elektroniki. Od ponad pół roku prowadzę własny serwis hulajnóg elektrycznych i rzeczywistość przerosła moje oczekiwania. Nie spodziewałem się, że będzie tyle hulajnóg z problemem z elektroniką. A że ja praktycznie nic nie umiem to stwierdziłem, muszę się nauczyć, przynajmniej podstaw. Sezon się skończył więc uznałem, że będzie to dobry moment na naukę z powodu dużej ilości wolnego czasu.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.