Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@Piohan witam serdecznie 🙂 

@Tradiatore witam Konradzie na naszym forum 🙂 Fajnie, że zdecydowałeś się.

Dnia 29.04.2022 o 16:06, Tradiatore napisał:

Pozdrawiam i przy okazji życzę udanej majóweczki!

Już prawie końcówka, ale jeszcze jest możliwość podziękowania ☀️

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim. Mam 26 lat. Nie studiuję elektroniki ani nic z tych rzeczy. Interesuję się mechanikom samochodową bardziej hobbistycznie dla siebie lecz elektronika jest dla mnie czarną magią. Aktualnie mam okres 6 miesięcy do wykorzystania w jak najlepszy dla siebie sposób po operacji więc chciałbym zobaczyć o co chodzi. Trafiłem przypadkowo na forbot i jak na początkującego mnie wiedzy jest bardzo dużo. Bardzo pomocna strona i mili ludzie. Pozdrawiam :) 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@piotrwnek6 witam serdecznie na forum 🙂 Dobrze trafiłeś! Staramy się żeby atmosfera była przyjazna.

Dnia 2.05.2022 o 23:04, piotrwnek6 napisał:

Aktualnie mam okres 6 miesięcy do wykorzystania w jak najlepszy dla siebie sposób po operacji więc chciałbym zobaczyć o co chodzi.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, super że dobrze wykorzystujesz ten czas 💪

Link do komentarza
Share on other sites

(edytowany)

Witam wszystkich. Jestem Andrzej. Na co dzień zajmuję się fizyką. Od jakiegoś czasu wprowadzam elementy elektroniki, programowania i robotyki na swoich zajęciach. Mam zamiar realizować nasze pomysły na tym forum. Pozdrawiam.

Edytowano przez fotoniq
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam.

Norbert mam 57 lat do tej maiłem styczność z elektroniką od zacieków przyłączeniowych w stronę odbiorów, chciałbym się dowiedzieć chociaż trochę jak to działa i co jest i co tam jest po instalowane.

pozdrawiam

Norbert

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich. Jestem Kuba. Z elektroniką radzę sobie całkiem średnio, za to z programowaniem jeszcze gorzej.

Cały czas próbuję się podszkolić w ESP ale nie wychodzi. Proszę się nie śmiać z moich kodów, ja też nie wierzę, że to może działać.

Pewnie będę miał wiele problemów i mam nadzieję, że będziecie na tyle pomocni aby wskazać mi błędy i wytłumaczyć co robię źle.

Z góry dzięki wielkie. 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Gumisiek witam na forum, mam nadzieję, że nasze materiały będą pomocne  🙂

@fotoniq cześć Andrzej, powodzenia w realizacji tego planu - elektronika na pewno będzie ciekawym urozmaiceniem Twoich zajęć.

@norbert4104 witam na forum i zachęcam do stałej aktywności.

@Jackoboo witam na forum, w razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć!

Mam na imię Kuba, mam 34 lata i pracuję w firmie dystrybuującej elementy złączne (śruby, nakrętki, podkładki...). Po godzinach uczę się programowania w językach Java i Python oraz stawiam pierwsze kroki w lataniu dronami FPV. Niedawno w kręgu moich zainteresowań pojawiło się Arduino, a chcąc lepiej zrozumieć "wszystko się tam dziejące" trafiłem na kurs elektroniki dla początkujących i dotychczas jestem szalenie zadowolony z treści i sposobu ich przedstawienia 🙂

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego 🙂

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.