Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć ,mam na imię Paweł,zawodowo naprawiam elektronarzędzia i maszyny elektryczne, dołączyłem do was aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu elektroniki,ponieważ nie jest to moja mocna strona.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam

Mam na imię Mateusz. Mam 27 lat. Elektronika interesowałem się od wasze ale skończyłem technikum o profilu elektrycznym. Nie pracuje jednak w zawodzie. Na stronę wpadłem przypadkiem chcąc trochę zagłębić się w elektronikę. Nie mam na razie żadnych planów na projekt ale kto wie. Bardziej interesuje mnie zdobycie wiedzy na temat działania układów elektronicznych. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Mam na imię Jarek mam 49 lat. Z zawodu jestem elektronikiem, pracuję w automatyce przemysłowej. W wolnych chwilach majsterkuję i trafiłem na Forbota. Postanowiłem pobawić się a przy okazji zrobić coś praktycznego.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Hej, jestem Franek. Jestem 22 letnim studentem elektroniki i telekomunikacji (pierwszego roku). Elektroniką zainteresowałem się jeszcze w gimnazjum i od tamtej pory czasem sobie coś lutowałem. Jestem zapalonym miłośnikiem technik i technologii analogowych i jako że na studiach na razie cofam się w rozwoju 😉 postanowiłem na własną rękę nauczyć się tego w praktyce i przerabiam właśnie kursy elektroniki Forbota. Pozdrawiam serdecznie wszelkie pokolenia elektroników na tym padole łez.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć nazywam się Bartosz mam 26 lat. Z elektroniką miałem kontakt jako dziecko, gdzie łączyłem specjalnie zrobione klocki pod różne przygotowane układy (nauka i zabawa w jednym 😅). Potem miałem długą przerwę od tego typu rzeczy.... W technikum wymiana wyświetlacza w smartfonie (przeczytanie kilka tematów na forach i zobaczenie jak to w rzeczywistości wygląda), na szczęście działa do dziś. I ostatnio na studiach gdzie miałem za zadanie zaprogramować sygnalizację świetlną za pomocą Arduino, miałem tam kilka problemów, ale w większości wszystkie udało się rozwiązać do końca zajęć poza jednym, wymuszanie zmiany światła dla pieszych na zielone oraz odliczania do ponownego użycia przycisku, aby pieszy nie wymuszał ciągłego przejścia i zmiany koloru świateł na swoją korzyść (albo złośliwość).

Cóż przechodząc do konkretów, chcę pogłębić swoje zdolności programistyczne z Arduino i zobaczyć, jakie są możliwości, następnie przejść na ESP32 oraz spróbować swoich sił z lutowaniem układów elektronicznych.

Podsumowując, liczę na pomoc z przyszłymi problemami, jakie mogą mnie spotkać podczas nauki, oraz postaram się być pomocny w zakresie swojej wiedzy i możliwości. 😁

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Jestem Mikołaj, lat 13. Programuję Arduino i ESP32, umiem robić proste roboty sterowane przez Bluetooth. Gdy zamówię Arduino Nano to nienawidzę, gdy sterownik się gryzie, przez chiński programator.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@PierotB cześć Jarek, witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

@dr_Pepper cześć Franek, witam na forum - mam nadzieję, że nasze materiały będą dla Ciebie pomocne 🚀

@Solee cześć Bartosz, witam na Forbocie. W razie problemów pytaj na forum - chętnie pomożemy!

@Mikolajkie cześć Mikołaj, witam na forum i zachęcam do stałej aktywności!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, to moje pierwsze kroki z ARDUINO w ramach #laboratoriaprzyszłości. Jestem w tym temacie "zielona", ale mam nadzieję, że dzięki Wam poradzę sobie w prowadzeniu zajęć dla uczniów.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.