Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Dzień dobry, mam na imię Łukasz mam 40 lat z wykształcenia jestem elektronikiem, od 15 lat pracuje w Służbach Utrzymania Ruchu jako... no właśnie.., chyba najwłasciwiej bedzię napisać jak uniwersalny żołnierz. Elektryk, automatyk, elektronik, tokarz. frezer, spawacz itd itd (...a swojego czasu nawet kelner, fryzjer i domokrążca 😂 )

Cześć wszystkim !

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, zaliczam się do "młodzieży starszej", z wykształcenia jestem elektronikiem,  pracuję jako elektryk (niestety w życiu nie zawsze robi się to co lubi). Wracam do korzeni i pomyślałem, że nauka programowania pozwoli mi utrzymać dobrą kondycję głowy. Gdy zaczynałem nie było komórek, internetu, a komputery były w powijakach. Teraz wiedza wchodzi mi do głowy o wiele wolniej niż bym chciał, ale mam nadzieję, że dzięki kursom Arduino trochę się to polepszy. Pozdrawiam wszystkich.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć, mam na imię Mateusz, lat 27. Pracuję jako administrator sieci, grzebaniem w elektronice interesuję się od dzieciaka ale dopiero od niedawna zacząłem się bawić na poważnie 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Janek51 witam na forum. Mam nadzieję, że nasze materiały będą pomocne. Życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce 🙂

@Vuk0 cześć Mateusz, witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na forum 🚀

Link do komentarza
Share on other sites

@DawidA cześć Adam, witam na forum i zachęcam do stałej aktywności!

@beata2023 witam na Forbocie, mam nadzieję, że nasze materiały będą pomocne. Na pewno warto zacząć od kursu podstaw elektroniki 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich,

w dosyć poważnym już wieku (pow 50 lat) zainteresowałem się lotami dronami (mam 4 i radzę sobie z nimi od 1,5 roku już całkiem nieźle), a także ostatnio drukiem 3D.

Z wykształcenia jestem inżynierem elektrykiem (kumam zatem obsługę komputerów i sprawy techniczne "od zawsze"), ale nie pracuję w swoim zawodzie.

Kupiłem ostatnio pierwszą w życiu drukarką 3D (Artillery Hornet) i zaczynam ten nierówny pojedynek z wydrukami 3D😉

Pozdrawiam serdecznie wszystkich  formowaczów i liczę na Waszą pomoc!

Edytowano przez Robas1
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów 😀

Jestem Zbyszek i właśnie rozpoczynam przygodę z STM 32. Chętnie skorzystam z Waszej pomocy.

Edytowano przez Gazbi
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Mam na imię Marek zaczynam przygodę z elektroniką,mam 62 lata, prawie emeryt.Zawsze ciekawiło mnie jak usunąć awarie w układach elektronicznych.Chce spróbować opanować ten temat.Wiem że nie będzie łatwo.Zaczalem od podstaw,trochę czasu konto zajmie zanim coś zatrybi ale mam nadzieję że osiągnę jakiś poziom.Moze nie tak szybko ale mam motywację i chęci a to już daje szansę na powodzenie tego przedsięwzięcia.Napewno będę pytał i radził się Was,miło jest mi mieć z Wami kontakt.

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.