Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam. Mam na imię Łukasz, z wykształcenia i zawodowo związany z Inżynierią Środowiska. Od czasów szkolnych interesowałem się programowaniem, główny język C++. Chcę nauczyć się elektroniki oraz pracy z mikrokontrolerami. Pozdrawiam wszystkich.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Robas1 witam na forum 🙂 Drony, druk 3D i elektroniką to ciekawe hobby!

@Gazbi witam na Forbocie! Mam nadzieję, że nasze materiały będą pomocne. Powodzenia z eksperymentami w praktyce!

@madokaba witam na forum i zachęcam do stałej aktywności. Nigdy nie jest zbyt późno, aby zaczynać. Życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce!

@k3lt witam na Forbocie 🚀

@romek_atomek witam na forum i zachęcam do stałej aktywności 🙂

@Perrin cześć Łukasz, witam na Forbocie! Mam nadzieje, że nasze materiały będą pomocne 😉 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, nazywam się Iza i jestem tutaj nowa 😀 interesuję się robotyką, jednak zaczynam od kursów elektroniki i techniki cyfrowej, żeby się lepiej odnaleźć się w tym temacie, potem przejdę do Arduino. Lubię też programowanie, znam podstawy Pythona i zamierzam zacząć naukę C++.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć,

Mam na imię Andrzej, 43 lata mi już minęły. Amatorsko programuję w C++ i Pythonie, ale mam ochotę poznać elektronikę, Arduino i Raspberry, wejść w temat dronów. Może a nuż uda mi się tą wiedzę jeszcze użyć zawodowo, chyba nie jest jeszcze za późno..

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim😀

Z tej strony Paweł! 

Co tu dużo o mnie mówić, 30 lat na karku, zainteresowania wszelkie techniczne. 

Można uznać że specjalizacja elektromechanika plus obróbka metali.  

Głównie działam przy naprawach w przemyśle i agd choć obecnie agd już o wiele mniej. 

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Bober33 witam na forum 🙂

@bambus1121 cześć Paweł, witam na Forbocie i zachęcam do stałej aktywności na forum.

@adamek12 witam na forum! Mam nadzieję, że nasze materiały będą przydatne. W razie problemów pytajcie śmiało na forum 🙂 

@Sekoko73 cześć Sebastian, witam na forum. Mam nadzieję, że nasze materiały będą pomocne 🙂

@jahuzi98 witam na Forbocie. Elektronika to ciekawe hobby, mam nadzieję, że się wciągniesz - powodzenia!

@Shmeun cześć Szymon, witam na forum. W razie problemów pytaj śmiało 🚀

Link do komentarza
Share on other sites

Dzień dobry 🙂

Zestaw kursowy STM32L4 właśnie odebrany z paczkomatu. Ostatecznie zdecydowałem się na zestaw, choć rozważałem zakup osobno wybranej płytki i wybranych elementów. Szkoda, że w czasach mojej młodości nie było takich zabawek. Jedyne miejsca, gdzie na początku lat 90-ych można było (a nawet w ramach studiów trzeba było) zetknąć się praktycznie z tą dziedziną to były laboratoria na wydziałach elektroniki/informatyki politechnik.

Proszę spodziewać się nietrywialnych pytań na forum 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.