Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam wszystkich!

Cieszę się że mogę rozpocząć przygodę z elektroniką.

Zacząłem się interesować tematem bardziej jako hobby ale nie ukrywam, że przyda mi się również w pracy.

liczę na świetny kurs, masę przyswojonej wiedzy i ciekawe konwersacje z innymi użytkownikami forum.

Pozdrawiam!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Wit83 cześć Witold, witam na forum i zachęcam do stałej aktywności!

@wiki_53 witam na forum, mam nadzieję, że nasze materiały będą pomocne 🙂 

@uriel91 witam na Forbocie, również mam nadzieję, że dużo tutaj się nauczysz 🚀

@Krystian1995 witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce, w razie problemów pytaj śmiało na forum.

@Jerzk witam na forum, miło słyszeć, że do nasze społeczności dołączają takie osoby 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Jestem emerytem inżynierem. Mam 76 lat. Moim zawodem była automatyka przemysłowa i informatyka. W ciągu mojego życia zawodowego i rodzinnego nigdy nie miałem czasu na zabawę elektroniką - zawsze to była praca z elektroniką, komputerowymi układami sterowania i oprogramowaniem. Jednym słowem praca a nie zabawa. Wiele razy zabierałem się do tej zabawy. Fakt, że piszę ten tekst znaczy dużo a mianowicie, otwierając się przed wami młodymi konstruktorami, muszę do sprawy podejść ambicjonalnie. Muszę za Wami nadążać,  podziwiając Wasz zapał i wiedzę.

Wasza wiedza i doświadczenie wzbudza podziw i respekt. Życzę Wam systematyczności w pogłębianiu tej wspaniałej wiedzy traktując ją jak dobrą zabawę, która w przyszłości może stać się Waszym zawodem. Bawić się zawodowo to marzenie niejednego człowieka. Nigdy nie odpuszczajcie. Serdecznie gratuluję twórcom tego kanału za dobrze opracowane tematy (kursy). Z poważaniem Mars47.

Edytowano przez Treker
Połączenie dwóch wiadomości.
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, jestem emerytowanym budowlańcem i postanowiłem "przebić"  Jerzka wpis ze środy o 19 ;05. Mam 77 lat i nie czuję się "starym dziadkiem".  Jak mówi Młody Technik, (którego wciąż czytam "ciekawi świata żyją dłużej" ), tzn. ze mam jeszcze trochę czasu aby łyknąć trochę elektroniki. A może mnie ktoś "przebije" ?.

Pozdrawiam

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Mars47 witam na forum i zachęcam do stałej aktywności. Miło słyszeć, że nasze materiały są ciekawe!

@janpiotr12 witam na Forbocie. Cieszę się, że ostatnio do naszej społeczności dołączają coraz starsi użytkownicy 🙂

@januszs0 cześć Janusz, witam na Forbocie 🚀

 

Link do komentarza
Share on other sites

Witam,

Rafał 40 w tym roku :) mam nadzieję, że słomiany zapał zmieni się wreszcie w pasję, którą będę rozwijał dłuższy czas. Coś tam już w temacie wiem, gdyż jestem po technikum energo-elektronicznym. Pozdrawiam wszystkich. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam, nazywam się Kuba, mam 25 lat, studiuję Elektrotechnikę na AGH. Elektroniką interesuję się od liceum. Pisałem już programy na Arduino, a teraz zaczynam naukę STM32L4 z Forbot. Na "Forbota" trafiłem szukając różnych kursów związanych z elektroniką oraz programowaniem.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.