Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@nic00la cześć Nicola, witam na Forbocie. Mam nadzieję, że nasze kursy będą pomocne. W razie problemów pytaj śmiało na forum!

@dpietak cześć Daniel, witam na forum! Życzę udanych eksperymentów z STM32 w praktyce 🚀

@Rubeus77 cześć Rafał, witam na forum i zachęcam do stałej aktywności 🙂

@Coderson cześć Maciej, witaj na Forbocie! Pochwal się później co zbudowałeś!

@kaskakaska91 witam na Forbocie! Cieszę się, że nasze kursy są pomocne. Pytaj śmiało, jeśli napotkasz jakieś problemy 🙂

@michalolesiak witam na forum - pochwal się swoimi projektami w działach DIY, chętnie zobaczymy co zbudowałeś!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć wszystkim! Mam na imię Mateusz. Mam 32 lata i jestem wprawdzie po mechatronice oraz mam za sobą nawet jeden projekt mechatroniczny z mikrokontrolerem, ale widzę jak mam ogromne braki w tej wiedzy dlatego zdecydowałem się zacząć przygodę z elektroniką razem z Wami. Ogromnie mnie to cieszy, bo bardzo brakowało mi swego czasu tak uporządkowanej wiedzy i gotowych elementów, które jak klocki można układać w konkretne układy. Mam nadzieję, że przygoda potrwa trochę i będzie również ukonstytuowaniem tego co wpisuję obecnie do CV 😛

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za Wasze materiały i różne porady i podpowiedzi na forum.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

z tej strony Maciej, mam 37 lat i właściwie zaczynam swoją przygodę z elektroniką. Choć z zawodu jestem inżynierem mechanikiem i z elektroniką miałem trochę styczności w czasie studiów, ale nie był to temat nigdy przeze mnie zgłębiony, zwłaszcza praktycznie.

Ostatnio stwierdziłem że to jednak trochę wstyd i postanowiłem pobawić się trochę tematem i zdobyć trochę umiejętności więc przerabiam kurs i kupiłem sobie kilka zestawów do poeksperymentowania. Być może przerodzi się to w poważniejsze hobby. Pozdrowienia!

Edytowano przez dekleoborg
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@fuzjo cześć Mateusz, witam na Forbocie. Mam nadzieję, że nasze materiały będą pomocne - w razie problemów pytaj śmiało na forum 🙂

@dekleoborg cześć Maciej, witam na forum i życzę udanych eksperymentów z elektroniką w praktyce!

@Sem witam na forum 🙂

@wierahehe cześć Olek, witam na forum i zachęcam do stałej aktywności 🚀

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

jako, że pasjonuje się ogrodnictwem i jestem programistą przyciągnął mnie tu świetny artykuł Piotra Góreckiego (na temat czujników wilgotności gleby). Okazał się dla mnie tzw. life saver. Założyłem konto i jestem. 🙂 Ole!

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów,

Witold

 

Edytowano przez Wit83
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam serdecznie! Na imię mam Wiktor i właśnie ukończyłem 70 lat. Otrzymałem w prezencie zestaw do budowy robotów i właśnie z tego powodu znalazłem się na tym forum. Od wielu lat interesuję się hobbystycznie elektroniką i poprzez realizację projektu z tego zestawu chciałbym zaszczepić wnukom zamiłowanie do tej dziedziny techniki przemysłowej. Zaczynamy 

!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.