Skocz do zawartości

Nagrody dla najlepszych!


Treker

Pomocna odpowiedź

Do tej pory na diodzie nagradzaliśmy tylko najlepsze artykuły, które zostały opublikowane podczas wakacji (co również uczynimy w tym roku), dziś nadszedł czas na wyróżnienie osób, które swoją pracą i zaangażowaniem sprawiają, że dioda rozwija się - oczywiście mam na myśli najaktywniejszych użytkowników.

Przy wybieraniu osób, które chciałbym nagrodzić upominkami kierowałem się stażem na forum, ilością postów, jednak najważniejszy był poziom merytoryczny wypowiedzi, przestrzeganie regulaminu oraz cierpliwość przy pomaganiu innym.

Dzięki współpracy z wydawnictwem BTC, 5 wyróżnionych użytkowników otrzyma kupon na dowolną książkę z wydawnictwa BTC, które będą mogli zrealizować w internetowej księgarni MARGINES.pl

Decyzja jak zawsze niebyła łatwa, oto lista nagrodzonych:

1) Sabre

2) Nawyk

3) Elvis

4) Zuk

5) BoBBy

Na oku jeszcze miałem 3-4 użytkowników jednak część z nich udzielała się zbyt rzadko (np.: nes86), a inni mieli za mały staż na forum, mam nadzieje że przy następnej okazji będę mógł nagrodzić więcej osób 😉

Nagrodzonym gratuluję i dziękuje za wkład w rozwój diody. Mam nadzieje że te upominki będą motywacją do dalszego i jeszcze lepszego udzielania się na forum.

Nagrodzonych proszę o kontakt ze mną przez PW (proszę o podanie adresu, na który mam wysłać kupon) istnieje również możliwość przekazania kuponu drogą elektroniczną.

Przy okazji mam też dobre wiadomości dla pozostałych osób 😉

Przed nami jeszcze dwa konkursy jeden związany z konstrukcjami, drugi wakacyjny.

Na zakończenie raz jeszcze dziękuję firmie BTC, za ufundowanie nagród.

1271525314_Trophy_Gold.png

Link do komentarza
Share on other sites

Gratuluje wszystkim zwycięzcą wiedzy i cierpliwości. Warto rozwijać ten serwis, bo naprawdę staję się powoli swoistą skarbnicą wiedzy dla robotyków amatorów. Cieszy mnie również to, że dla władz forum ważniejsze jest utrzymywanie jakiegoś poziomu wypowiedzi, niż odsłony strony, jak to bywa na niektórych forach.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Sabre, wydaje mi się, że jesteś nagrodzony głównie nie za moderatorowanie, ale za anielską cierpliwość przy początkujących (vide temat światłoluba). Ja również dziękuję za nagrodę, fajna niespodzianka 😃 Tylko teraz dylemat: co wybrać 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Dzięki serdeczne.

Nie spodziewałem się.

Nie wydaje mi się, żebym się aż tak bardzo udzielał, ale to moje subiektywne zdanie.

Gratuluję pozostałym nagrodzonym.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.