Skocz do zawartości

Problem z pinem MISO na nodeMCU


SOYER

Pomocna odpowiedź

8 minut temu, ethanak napisał:

Przez szybę raczej wątpię żeby zatrybił. 

Tak samo pomysłem, bo gdzieś mi ta szyba nie pasowała😉 ale z ciekawości (w przyszłości może się przydać) myślę sobie..zerkne co w netach piszą, i pierwsze z brzegu... https://thecustomizewindows.com/2019/07/esp32-arduino-glass-touch-button-cheap-diy-method/ (tylko że chlopina nie podała grubości szyby)

Edytowano przez farmaceuta
Link do komentarza
Share on other sites

21 minut temu, ethanak napisał:

w zimie bez zdejmowania rękawiczek...

Cenna uwaga, ktoś da linka do ślicznych monostabilnych?

Myślałem wcześniej o jakimś steampunku🤔😁 i takich dźwigniowych, samolotowych, ale nie wiem czy są w wersji IP65😁.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ja bym jednak tak szybko z dotyku nie rezygnował...pamiętać trzeba że używając telefonu też trzeba rękawiczki ściągać, a używamy tel. ciągle i nie zależnie od warunków pogodowych...więc chyba nikt łaski nie zrobi jeśli będzie musiał ściągnąć rękawice żeby paluchem coś kliknąć 😜

Link do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, farmaceuta napisał:

więc chyba nikt łaski nie zrobi jeśli będzie musiał ściągnąć rękawice żeby paluchem coś kliknąć

To zależy czy temu komuś zależy na kliknięciu i zrobi wszystko żeby kliknąć, czy Tobie zależy na tym żeby temu komuś kliknięcia nie utrudniać (vide kurier z Pewnej Znanej Firmy który z dziką przyjemnością napisze "nie zastałem odbiorcy").

Ot, ergonomia...

BTW Nie wiem jak tam u Was, ale tu zimą potrafi nieźle piździć (szczególnie w otwartym terenie)...

Link do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, SOYER napisał:

Czy ew.czym różni się VSPI od HSPI?

Jedno jest jedno a drugie jest drugie - oba do wykorzystania. Czytaj tu: https://randomnerdtutorials.com/esp32-spi-communication-arduino/

BTW masz takie dziwne urządzenia że do jednej magistrali nie da się podłączyć więcej niż jednego? Bo po to jest pin CS (Chip Select) żeby się dało...

  • Lubię! 1
  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

To może jakiś dotykowy panel rezystancyjny? Na całość, zamiast cienkiej szybki. Nie wiem, jak to ma wyglądać, nie musi nawet z wyświetlaczem pokrywać się, można podkleić od spodu "przyciski", żeby wiedzieć, gdzie celować palcem.

Edytowano przez matsobdev
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.