Skocz do zawartości

Lista małych zmian na Forbocie


Treker

Pomocna odpowiedź

Na forum od dawien dawna istnieje okienko "Czy wiesz, że..." mało jednak jest tam nowości, więc wpadłem na pomysł, że można by zamieszczać tam odnośniki do newsów-ciekawostek umieszczanych przez użytkownika Usharn i innych newsmanów, jeśli tacy się pojawią - swoją drogą dobry pomysł z "zatrudnieniem" takiej osoby, no i kawał dobrej roboty z jej strony - miło od czasu do czasu dowiedzieć się czegoś ciekawego.

Niby każdy może sobie wejść w dział wiadomości i poczytać, ale skoro jest już to okienko "WARTO ZOBACZYĆ" to niech będzie w jakiś sposób wykorzystane.

Link do komentarza
Share on other sites

Dokładnie tak się dzieje na portalu 🙂 Po prawej stronie nad reklamą TME. O umieszczaniu tego na forum w sumie nie myślałem jeszcze.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Jak brakuje jak jest 🙂?

Pozostałe zdjęcia z CyBAirBot 2012 (Poznań): galeria nr 1 galeria nr 3 galeria nr 4 galeria nr 5 galeria nr 6

Nie ma drugiej, bo jest to aktualnie przeglądana.

Link do komentarza
Share on other sites

- z powodu sporej ilości uwag, raportów oraz kontrowersji, do autokorekty dodane zostały adresy stron, które łamały regulamin i były reklamami. Jest to moja decyzja i nie mam zamiaru jej cofać. Żadne uwagi nie będą brane pod uwagę. Nie o wszystkich faktach wiedzą wszyscy użytkownicy. Jeśli ktoś nie uwierzy, że zrobiłem to, bo musiałem, to niech uzna to za mój wymysł... w końcu jestem administratorem i mogłem tak postąpić 🙂 Ja nie mam zamiaru tracić czasu na użeranie się z niektórymi osobami i na słowne przepychanki. Aktualnie zablokowane zostały 3 serwisy.

Link do komentarza
Share on other sites

Zachęcam Was do przesyłania swoich sugestii, co do zmian. Poniżej dowód, że Wasz głos ma znaczenie. Kilka osób zgłaszało już uwagi, co do listy najnowszych tematów na blogu. Dziś rano otrzymałem PW od użytkownika Sen, który zasugerował, że powinno to zostać zmienione. Dodatkowo poruszył kwestię brak najnowszych robotów na blogu.

Oto wprowadzone dziś poprawki:

- zamiast najnowszych tematów na blogu widoczone są teraz najnowsze posty:

- W prawej kolumnie pojawiły się zdjęcia oraz nazwy najnowszych robotów opisany na forum:

Link do komentarza
Share on other sites

Czy po prostu nie mogę znaleźć czy nie ma linka z bloga do forum? Zdecydowanie wygodniej czyta mi się posty na forum, więc po przeczytaniu bloga (na forum niestety obcięty) chciałbym jednym klikiem wrócić do powiązanego wątku. Teraz poradziłem sobie tak, że wyświetliłem posty Trekera i tam znalazłem interesujący wpis. A może po prostu nie widzę odpowiedniego odnośnika?

Link do komentarza
Share on other sites

W przykładzie, który podałeś nie ma odnośnika do forum, bo brak postów/komentarzy.

Jeśli pojawią się komentarze, całość wygląda tak:

O to chodzi?

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.