Skocz do zawartości

Schemat do LF


[Herr Qrczak]

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Płytka chyba nadaje ale hmm... popracuj na nią troszkę zobacz tu:

https://www.forbot.pl/forum/topics49/atmega16-32-plytka-uniwersalna-w-smd-vt4084,25.htm

to co ty masz na jednej stronie ja spokojnie zmieściłem na płytce o rozmiarach programatora to samo tyczy się drugiej strony. Tu np masz mój aktualny stan a dalej uważam że mógłbym w niej coś zrobić, dodać 🙂

Nad tym trzeba troszkę popracować - z przerwami robiłem ją jakiś miesiąc, od dużej takiej jak ty masz, do małej. I zobacz nie ma w niej żadnych niepotrzebnych połączeń górą wszystko starałem się robić jedno stronnie 🙂 To co jest to tylko połączenie mostka i jedna przelotka bo niestety nie dało się jej upchnąć :< Przemyśl tą swoją płytkę czy napewno opłaca się dawać do zakładu i tracić kasę 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

sob4n, naskrobałem ci odpowiedź w sobotę, ale jak chciałem ja wysłać to siadł internet, ale co się odwlecze...

sob4n, mógłbym ci znaleźć co najmniej 5 nieprawidłowości w prowadzeniu ścieżek w twoich płytkach, ale nie chce mi się tego ściągać i zaznaczać. Prowadzisz ścieżki nie po liniach siatki, pod dziwnymi katami, robisz za cienkie ścieżki, niektóre z nich prowadzisz za blisko padów, jednym słowem upchanie wielu elementów na małej powierzchni to nie wszystko. Nie podał bym twoich płytek jako przykład dla początkującego.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.