Skocz do zawartości
Mateusz

Biblioteki eagle

Pomocna odpowiedź

Witam.

Ma ktoś może bibliotekę do eagle czujnika HMC5883L?

Ja mam, ale jeszcze w wersji beta, więc nie chciałbym jej upublicznić. Podeślij email to ją prześlę.

Layout jest dobry, co zresztą widziałeś na cybairbot, bo scalaczek wlutował się idealnie 🙂

Siema!

Podłącze się. Ma ktoś może bibliotekę z silnikiem.

? a lutujesz silnik do płytki?

Może mu chodzi o obudowy do silników Pololu? Niestety w tej chwili nie mam ich jeszcze w bibliotece.

Trochę się nie zrozumieliśmy potrzebuje symbol do schematu nie do płytki drukowanej 🙂

Daj zwykłe złącze goldpin albo narysuj symbol - 10 min roboty.

Może wspólnymi siłami stworzylibyśmy własną bibliotekę dla forumowiczów diody wraz ze wszyskimi popularnymi elementami do robotyki ( mostki, goldpiny, wyswietlacze, IDC10 itp). Wszystkie elementy w 1 bibliotece

Może wspólnymi siłami stworzylibyśmy własną bibliotekę dla forumowiczów diody wraz ze wszyskimi popularnymi elementami do robotyki ( mostki, goldpiny, wyswietlacze, IDC10 itp). Wszystkie elementy w 1 bibliotece

Nie widzę takiej potrzeby. Wszystkie elementy które wymieniłeś są dostępne w standardowych bibliotekach. Może tylko brakować niektórych mostków, ale zwykle to kwestia poszukania w google.

Ja pracuje nad taką biblioteką. Brakuje jeszcze sporo, ale jest już w tej chwili w niej >100 komponentów - prawie wszystko co mam dostępne w sklepie.

Niestety minie jeszcze trochę czasu zanim wszystko uporządkuje. Pracy z tym jest niesamowicie dużo.

MirekCz, robisz coś podobnego jak biblioteka SpurkFun'a?

Tak, coś podobnego, chociaż mam kilka własnych patentów i chce też zdecydowanie bardziej rozwinąć system opisów. Niestety ostatnio mam bardzo mało czasu i głównie dodaje komponenty których używam i biblioteka nadal ma spore luki (szczególnie w obszarze THT)

PS. Na szybko policzyłem liczbę komponentów - ok. 130 różnych nie licząc, że wiele ma różne obudowy (np. rezystory czy te same elementy w DIP i SMD).

Mógł byś się podzielić biblioteką?

Trudno bez podania emaila... (PW)

Temat zamknąłem, jest założony specjalny temat w innym dziale z gotowymi bibliotekami i tam można pytać o biblioteki, których nie ma.

Anonim
Ten temat został zamknięty.

• Utwórz nowe...