Skocz do zawartości

Biblioteki eagle


Mateusz

Pomocna odpowiedź

Ja mam, ale jeszcze w wersji beta, więc nie chciałbym jej upublicznić. Podeślij email to ją prześlę.

Layout jest dobry, co zresztą widziałeś na cybairbot, bo scalaczek wlutował się idealnie 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Może wspólnymi siłami stworzylibyśmy własną bibliotekę dla forumowiczów diody wraz ze wszyskimi popularnymi elementami do robotyki ( mostki, goldpiny, wyswietlacze, IDC10 itp). Wszystkie elementy w 1 bibliotece

Link do komentarza
Share on other sites

Może wspólnymi siłami stworzylibyśmy własną bibliotekę dla forumowiczów diody wraz ze wszyskimi popularnymi elementami do robotyki ( mostki, goldpiny, wyswietlacze, IDC10 itp). Wszystkie elementy w 1 bibliotece

Nie widzę takiej potrzeby. Wszystkie elementy które wymieniłeś są dostępne w standardowych bibliotekach. Może tylko brakować niektórych mostków, ale zwykle to kwestia poszukania w google.

Link do komentarza
Share on other sites

Może wspólnymi siłami stworzylibyśmy własną bibliotekę dla forumowiczów diody wraz ze wszyskimi popularnymi elementami do robotyki ( mostki, goldpiny, wyswietlacze, IDC10 itp). Wszystkie elementy w 1 bibliotece

Ja pracuje nad taką biblioteką. Brakuje jeszcze sporo, ale jest już w tej chwili w niej >100 komponentów - prawie wszystko co mam dostępne w sklepie.

Niestety minie jeszcze trochę czasu zanim wszystko uporządkuje. Pracy z tym jest niesamowicie dużo.

Link do komentarza
Share on other sites

Tak, coś podobnego, chociaż mam kilka własnych patentów i chce też zdecydowanie bardziej rozwinąć system opisów. Niestety ostatnio mam bardzo mało czasu i głównie dodaje komponenty których używam i biblioteka nadal ma spore luki (szczególnie w obszarze THT)

PS. Na szybko policzyłem liczbę komponentów - ok. 130 różnych nie licząc, że wiele ma różne obudowy (np. rezystory czy te same elementy w DIP i SMD).

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.