Skocz do zawartości

RobotChallenge - Mistrzostwa Europy Robotów


Treker

Pomocna odpowiedź

Wg mnie walka Boguś vs. Mitavs, którą wyżej zamieścił Hungrydevil oraz jedna z finałowych walk Yatta.trzy, w której przeskoczył nad przeciwnikiem, żeby chwilę później wypchąć go od tyłu to dwie najlepsze walki turnieju. Mam nadzieję, że i ta druga przeze mnie opisywana się tutaj pojawi.

Link do komentarza
Share on other sites

Przede wszystkim gratulacje za bardzo dobrą postawę i emocjonujące potyczki.

Obserwując wyniki na turnieju minisumo wychodzi, że najpoważniejszą konkurencją były roboty z Łotwy.

Co było w nich takiego dobrego, że nieźle kosiły przeciwników ? Polskie konstrukcje miały z nimi niejakie problemy. Czy jeździły na znanych silnikach czy jakieś inne znaleźli ?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@pralat piszesz i masz. Jakość straszna bo tel. kręciłem na finałach padł nam aparat:(

@Simo mam te filmiki o które prosiłeś, lecz są w tak słabej jakości, że szkoda je tu umieszczać pewnie więcej os. nagrywało finały.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj w "Wiadomościach" (TVP1) o godz. 15:00 był krotki reportaż o RC2012. Między innymi wywiad z konstruktorem Hurricane.

Jako Polak jestem bardzo dumny z naszych osiągów 🙂 Szczerze gratuluję wszystkim konstruktorom sukcesów oraz życzę następnych 😉TUTAJ! możecie sami obejrzeć powtórkę.

Link do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj w "Wiadomościach" (TVP1) o godz. 15:00 był krotki reportaż o RC2012. Między innymi wywiad z konstruktorem Hurricane.

Jako Polak jestem bardzo dumny z naszych osiągów 🙂 Szczerze gratuluję wszystkim konstruktorom sukcesów oraz życzę następnych 😉TUTAJ! możecie sami obejrzeć powtórkę.

Dzięki za info! No i za wyszukanie powtórki:) Jakby kogoś nie interesowała reszta wiadomości, to o RC jest mowa w 00:12:10. W filmiku jest błąd - hurricane to nazwa robota, nie kategorii (zły podpis jest). Ale to detal.

Bardziej frustrujące (w dalszej częsci filmiku) jest kilkukrotne wymówienie przez lektora, że Pi to trzy czternaste (chyba, że ja głuchy jestem, ale ja słyszę za każdym razem "trzy czternaste" a nie "trzy, czternaście"). Ale to już offtop trochę.

Link do komentarza
Share on other sites

Marooned, nie w MicS był Turek który na oko miał około 50lat. A zacna drużyna z Żuław miała w swoim gronie młodych członków chyba nie mieli więcej jak z 16lat, to samo reprezentacja Hong-Kongu. Mimo, iż PWr, AGH, PG oraz Łódź to chyba najliczniejsze reprezentacje jakie się pojawiły z Polski to właśnie ekipa z Żuław najbardziej się wyróżniała z tłumu białe fartuchy i odjechane oksy 😅 wielki szacun za pomyślunek

Link do komentarza
Share on other sites

I czy to prawda co mówią, że brali tam udział tylko studenci?

No dokładnie, nieprawda - też mi się to rzuciło w oczy/uszy. No ale nie ma co narzekać - dobrze, że w ogóle gdzieś w TV o tym powiedzieli.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.