Skocz do zawartości

Pomóż początkującym - napisz poradnik i wygraj!


Treker

Pomocna odpowiedź

Jak zwykle każdy ma rację, bo patrzy z innego punktu, na dany problem.

Niestety nie ma złotego środka, a Damian musi jakąś decyzję podjąć.

To tak jak z BASCOM vs C. Ja promuje C i do tego namawiam pozostałych, by nie stali w wieku lat 25 na poziomie BASCOMA ... ale ta druga strona ma swoje argumenty i czasami są one słuszne 🙂

... znowu więc pojawia się moje ulubione słowo: Kompromis

Link do komentarza
Share on other sites

Zgodnie z moją studencką naturą miałem zamiar napisać artykuł na ostatnią chwilę i w weekend wrzucić go na forum. Napisałem około 60% i dowiedziałem się że termin został przedłużony. Wtedy moja studencka natura odezwała się po raz kolejny, więc rzuciłem pracę w kąt i poszedłem na browara 😃 Oficjalnie można powiedzieć, że potrzebuję więcej czasu na dopieszczenie 😃

Prawda jest taka - świadomość, że ma się jeszcze czas rozleniwia. Jak ktoś ma zamiar wziąć udział to zawsze da sobie radę, a jeśli naprawdę nie ma czasu to po prostu nie będzie startować. Dlatego przedłużenie terminu akurat o 2 tygodnie nie jest dobrą praktyką. Za to dopuszczanie kogoś kto robił na ostatnią chwilę i minimalnie zabrakło czasu nie jest niczym szkodliwym. Tym bardziej, że zawsze mogą jeszcze dojść problemy techniczne takie jak na przykład dzisiejsza awaria serwera.

Link do komentarza
Share on other sites

Wtedy moja studencka natura odezwała się po raz kolejny, więc rzuciłem pracę w kąt i poszedłem na browara 😃

Nie jesteś odosobniony, ponieważ ja także miałem nanieść poprawki do zeszłego weekendu, ale ta natura także mnie dopadła 🙂 czyli:

Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze, będziesz miał dwa dni wolnego! 🙂

... choć wcale wolnego nie miałem 🙁

Link do komentarza
Share on other sites

Dziś ostatni dzień konkursu. Zapraszam do zgłaszania własnych prac 🙂

Wieczorem zamieszczę ostateczną listę wszystkich artykułów jakie kwalifikują się do całej zabawy.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Po pierwsze przepraszam, że nie pojawiła się lista artykułów. Mam nadzieję, że wszystko (razem ze stroną do głosowania ruszy jutro, najpóźniej we wtorek).

BlackJack, brudnopis jest niezależny od konkursu, on istnieje już od dość dawna 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Link do komentarza
Share on other sites

Każdy kto nie zagłosował do ostatniego momentu widział w nagłówku informację o tym i link do strony z głosowaniem 🙂 Trudno, nic już w tej sprawie nie zrobimy 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.