Skocz do zawartości

następne szkoła techniczna do likwidacji


hungrydevil

Pomocna odpowiedź

Był tam komentarz "dzięki przeniesieniu szkoły w kasie miasta zostanie 2 mln zł".

No właśnie. A dzięki "nie przeniesieniu" nie będzie tych 2mln złotych, nie będzie wiec za co utrzymywać szkoły i zostanie ona zamknięta. Dlatego uważam ze strajkowanie nie ma sensu, bo jeśli miasto chce zaoszczędzić pieniądze na szkole to to zrobi, na razie chce zaoszczędzić pieniądze nie likwidując szkoły, a przypuszczam że jeżeli strajkujący nie dopuszczą do takiego działania, to miasto w celu zaoszczędzenia szkołę zamknie. Wtedy będzie dopiero płacz i zgrzytanie zębów i słuszny powód do strajku.

Link do komentarza
Share on other sites

• w prawym górnym rogu nagłówka dodałem ikonkę prowadząca do katalogu robotów

• uporządkowałem linki na portalu

• do stron partnerskich dołączyły dwie strony: isaa.pl oraz mechatronika.eu

_________

Komentarz dodany przez: Sabre

Czy kolega mógłby pisać po polsku? Proszę o poprawienie postu ponieważ jest niezrozumiały.

Regulamin mówi jasno:

h) Nie pisz dwóch postów pod rząd bez wyraźnej potrzeby. Jeżeli chcesz coś zmienić, lub dopisać wystarczy kliknąć przycisk "zmień".

Oczywiście to taki żarcik ale swoja drogą Treker naraziłeś się, nie zacząłeś z dużej litery i ta interpunkcja:) naprawdę nie wiem co napisałeś 😅

Bobby, jak to jest nazwy własne się pisze z dużej litery tzn., że mam zmienić nick? Może jakiś teścik ze znajomości ortografii oraz czystej Polszczyzny by się zdał przed rejestracją? 😅

To tak w ramach pytań merytorycznych napisałem. 😅

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Merytorycznych? Chyba chodziło Ci o 'retorycznych'?

Ja osobiście zgadzam się z przedmówcami. Nie chodzi o to, by pisać poematy, lecz trzymać pewien poziom. To, że humaniści gardzą naukami ścisłymi to jasne i wiadome, lecz oni tego najzwyczajniej w świecie nie ogarniają, co innego tych kilka 'zasad' dla pięknego umysłu ścisłego...

No offence, oczywiście.

Link do komentarza
Share on other sites

Jak już jesteśmy przy humanistach... Koleżanka wynajmuje mieszkanie z pewną humanistką. Wiecie co ta humanistka robi jak musi czcionkę powiększyć w Wordzie?

Przybliża sobie monitor 😃

Z życia wzięte!

Link do komentarza
Share on other sites

hungrydevil, jak coś przytaczasz, to przeczytaj to dokładnie. W tym cytacie:

h) Nie pisz dwóch postów pod rząd bez wyraźnej potrzeby. Jeżeli chcesz coś zmienić, lub dopisać wystarczy kliknąć przycisk "zmień".

najwyraźniej niezrozumiałe jest stwierdzenie "bez wyraźnej potrzeby."

Cytat Trekera też trochę średnio dobrany z Twojej strony, bo tekst, który cytowałeś jest napisany poprawnie.

Link do komentarza
Share on other sites

Bobby, to był żart. Pytania do ciebie były na końcu wypowiedzi 😅 Z mojej strony co nie napisze jest do kitu bo powiedzmy sobie szczerze jestem słaby:mrgreen:

danioto, ja nie gardzę humanistami tylko nie rozumiem tego np. że dla kogoś tekst może być nie zrozumiały z powodu, iż nie zaczął zdania z dużej litery. Nie znam zasad pisowni to fakt ale są takie os. które nie znają zasad rysunku technicznego a żyją mi te drugie są bardziej przydatne.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.