Skocz do zawartości

[Zawody] ROBOXY 2012


roboxy2012

Pomocna odpowiedź

1200km trasy, dziesiątki walk, godziny dobrej zabawy TAK JAK LUBIĘ!

Wielkie ukłony dla organizatorów za zorganizowanie i przeprowadzenie naprawdę zacnego turnieju.

Podziękowania dla sponsorów za bogate i praktyczne nagrody!

Wszystko jest ważne lecz możliwość poznania i zaprzyjaźnienia się z wieloma konstruktorami z całej Polski bezcenne!!

Największe + dla mnie:

+Całe podium zdobył GROM w MS (to było nasze marzenie od dłuższego czasu),
+System startowy (prosty pomysł a wiele poprawił),
+Stanowisko serwisowe genialny pomysł mimo, że mieliśmy pół warsztatu z sobą korzystaliśmy z bogato wyposażonego PITSTOPU,
+Bufet dla zawodników, kawusi nie pożałowałem sobie 😅

+Przepiękne statuetki,
+Życzliwi i przychylni zawodnikom organizatorzy wszystkie sugestie były przedyskutowane i wprowadzone natychmiastowo w życie (pomysł jednej grupy moim zdaniem trafiony co prawda sędziwie mieli co robić ale kilka set walk stoczonych w tym dniu były tego warte, mnóstwo ciekawych akcji),
+Pozytywna atmosfera w klimatycznych murach PG.

Rozmawiałem z kilkoma os. na temat powrócenia do organizowania zawodów ROBOXY i TTR w jeden weekend z tego co usłyszałem to prawdopodobnie za rok będzie tak jak w poprzednim sezonie. Dla os. które mają 600km w jedną stronę będzie to ulga.

Jeszcze raz wielkie DZIENKI i do zobaczenie za rok w jeszcze większym gronie.

Link do komentarza
Share on other sites

Witam! Wielu Panów prosiło mnie o udostępnienie aplikacji startowej, którą przygotowałem specjalnie dla sędziów MINISUMO na Roboxy 2012.

Proszę administratora forum aby zamieścił link do aplikacji w jakimś klarownym miejscu.

Aplikacja antyfalstart

Opis zamieściłem na ERAmatic.pl

Pozdrawiam inż. Łukasz Przystalski

Link do komentarza
Share on other sites

225 walk mini sumo? 🙂 No to było na co popatrzeć! 🙂 Jedna grupa dla wszystkich robotów? Jeśli dobrze podejrzewam to w grupie 21 (!) robotów + finał też każdy z każdym dla 6 robotów? Respect! I wszystkim zawodnikom się to podobało? Myślałem, że optimum to grupa 8-10 robotów, ale taka wojna (tyle walk) to musiało być niezłe widowisko 😉 Takie pytanie, na ilu ringach to w takim razie było rozgrywane?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

bulibulibu, robotów wystartowało 14 w tym nie wszystkie wytrzymały tą mordęgę i odpadły w czasie eliminacji:( walki jedna za drugą przez ok 4h na 2ringach widownia miała na co popatrzyć. Usterki jedna za drugą PITSTOP jak w formule 1 😅 do finału weszły 4 roboty walki w systemie pucharowym. Nie było łatwo ale jak dla mnie mega zabawa!

Link do komentarza
Share on other sites

Mi się bardzo podobało, mimo że mój mm nawet nie wystartował ;/

Ogólnie bardzo duży plus za statuetki, dużo lepszy pomysł niż medale.

Super podejście organizatorów do zawodników, tu podziękowania dla sędziów w MM.

Chciałbym też podziękować konstruktorowi robota Tezeusz1 za użyczenie laptopa i ciągła motywacje, oraz użytkownikowi MirekCz za kabelki 🙂

Popieram pomysł podany wyżej aby TTR i Roboxy był dzień po dniu, na pewno dzięki temu przyciągniecie więcej zawodników.

Link do komentarza
Share on other sites

Najbardziej interesuje mnie robot Thunderstorm, może zostanie opisany na forum.

Kiedyś zostanie opisany, na razie mamy na to za mało czasu.

Mi zawody również się podobały, fajna atmosfera, plus również dla organizatorów za liczenie się z uwagami zawodników.

Poniżej są dwa filmy, jeden z naszym robotem, a drugi z walkami finałowymi w minisumo.

Pozdrawiam,

Jarek.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Wyłącznie z celach pokazowych 🙂 Robot jest na stanie Katedry Mechatroniki i Inżynierii Wysokich Napięć, kilku pracowników naukowych było także sędziami w kategorii Freestyle.

Link do komentarza
Share on other sites

Tak czytam i czytam. Hungrydevil, może i marzenie miałeś, ale to chyba nie twoje się spełniło;]. Jakoś nie widzę twoich robotów na podium i to już od paru zawodów ;]. Jeżeli nawet przy mechanice robiłeś, to to nie wszystko ;]. Zwycięzcom gratuluje.

Przychylam się jak najbardziej do opcji 2 dni w Gdańsku i 2 zawodów. Raz że dla zawodników prościej logistycznie, 2 - można niezłe after party zrobić 🙂. Po prostu dogadajcie się a wszyscy na tym skorzystają. Nas nie było z przyczyn prywatnych i logistycznych:(.

Link do komentarza
Share on other sites

Barto, jak by Ci to wytłumaczyć w drużynie GROM dzielimy się wszystkimi informacjami i w miarę możliwości pomagamy sobie wzajemnie. To prawda żaden z robotów, które stanął na podium nie był moją własnością materialną ale duchowo każdego robota GROM'u traktuje jak swojego i kibicuję mu ze wszystkich sił. Sukcesami również dzieliliśmy się od samego początku od pierwszego zwycięstwa na TTR2011 i to chyba właśnie jest nasz klucz do bycia nr1 na Polskiej arenie MS. Ja w drużynie jestem głównie mechanikiem więc beze mnie drużyna też będzie istnieć a roboty powstawać nowe, tylko czy tępo rozwoju grupy zostanie nadal tak błyskawiczne? Mogę Ci tylko doradzić, żebyś zmontował drużynę lepszą od nas bo powoli konkurencji nam brakuje.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.