Skocz do zawartości

[Linefollower] Silver2


Pomocna odpowiedź

Najbardziej miękkie i przyczepne, takie jak na ostatnim obrazku ,który wcześniej pokazałeś .

Myślę, że na razie 2 komplety wystarczą ( 4 opony). Jeśli nie masz tych o których ja mówię to wezmę inne, ale zależy mi na przyczepności. Jaka może być cena za 4 opony ?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

To może ja co nieco odpowiem. Kolega Treker nie ma najprawdopodobniej 4 sztuk tych opon ( MZW2-20) . Jeśli masz 18 lat załóż sobie konto na ebay i zamów sam. Do mnie paczka doszła w 7dni . Te opony są bardzo przyczepne. Średnica wewnętrzna to około 17mm a zewnętrzna 22 mm.

A tak poza tematem opon, pochwal się Treker jak idą prace. Jakie enko dasz?

Link do komentarza
Share on other sites

Silikon całkiem łatwo się odlewa i ma przyczepność znacznie lepszą od większości handlowych opon. Aczkolwiek poliuretan jest znacznie lepszy od silikonu,a jak sie sprawują opony z miniZ w porównaniu do silikonu nie jestem w stanie powiedzieć

Link do komentarza
Share on other sites

Czas na wznowienie tematu. Zmieniły się całkowicie założenia, mam nadzieje, że wyjdzie z tego coś ciekawego. Planowana data skończenia robota to kwiecień, więc niestety do Wiednia mi się nie uda 🙂

Za tydzień powinny być pierwsze postępy.

Link do komentarza
Share on other sites

Bardzo długo to trwało, ale nareszcie ruszyły moje prace. Mam zamiary publikować teraz sporo aktualizacji. Część większych, część mniejszych. Zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie są ważne i powinny pojawiać się na forum. Dlatego tutaj będę publikował tylko ważniejsze informacje, a szczegółowy proces będę opisywał na moim blogu. Pisać będę tam o robotach jakimi będę się zajmował oraz o tym, co z nimi związane - nie zawsze tylko o aspektach robotycznych. Na początku pojawiły się wpisy związane z przygotowaniami do nowego sezonu oraz o moich dalszych planach.

Link do komentarza
Share on other sites

Zebrałem się wreszcie, do spisania wszystkich założeń do nowej konstrukcji. Z punktu elektronicznego będzie to pierwsza konstrukcja na STM32. Robot wyposażony będzie również w enkodery magnetyczne. Użycie ARMa pozwoli na rezygnację z komparatorów. Mam nadzieję, dzięki temu obniżyć jeszcze bardziej rozmiar oraz masę robota.

Po 3 konstrukcjach z przetwornicami postanowiłem wrócić jednak do stabilizatorów LDO. LiPo -> 5V -> 3V. Tak na dobrą sprawę używanie przetwornic nie przynosiło dużych zysków. Czasami sprawiało tylko problemu. Więcej założeń, również tych mechanicznych, opisałem w kolejnym artykule na moim blogu Założenia konstrukcyjne – nowy LineFollower.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.