Skocz do zawartości

Bugi na forum bądź stronie


Szwagier90

Pomocna odpowiedź

Jest problem (lub tak ma być) z tą nową wkurzającą ramką do głosowania w prawym dolnym rogu, okienko szybkiej odpowiedzi jest jakby nad tą ramką, bo zjeżdżając na dół zauważyłem, że część "schowała się" pod okienko (tzn. okienko szybkiej odpowiedzi zakryło ramkę do głosowania, gdy znalazła się ona na poziomie okienka).

Ogólnie ramka jest ok, chyba teraz nie zapomnę zagłosować. 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zgłosiłem to samo Trekerowi w nocy, bo myślałem, że to coś z warstwami się rozjechało... Ale w sumie jest dobrze - ramka ocen nie przeszkadza przy pisaniu 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nie wiem czy was też to spotyka, ale ja bardzo często mam problem z wejściem na forbota (na diodzie było to samo). Często po prostu nie wchodzi mi na forum i dostaje komunikat od chrome'a, że nie może odnaleźć serwera. Odświeżam ze 3 razy i wszystko jest.

Link do komentarza
Share on other sites

O! to widzę, że nie tylko ja mam ten problem z wczytywaniem stron i komunikatem:

"Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony."

Tracert www.forbot.pl w tym czasie nie wykazuje żadnych problemów i czasy są poniżej 25ms.

Link do komentarza
Share on other sites

Coś takiego mam tylko tutaj na 4bot.pl

Dostawca: w tej chwili n e t i a - ale i z innego miejsca też tak mam.

To serwer www odcina dostęp. To fałszywe alarmy związane z ochroną serwerów przed atakami? Dostawca powinien wiedzieć... To problem z jego strony.

Sprawdziłem teraz na linkach ze strony: https://panel.glowanet.pl otwieram kilka linków jednocześnie i objaw ten sam - Łączenie... Łączenie... Łączenie... po jakimś czasie (minuta) jednak otwiera. Widocznie https reaguje na te przerwy nieco inaczej. Co parę kliknięć serwer odcina dostęp.

Inna strona z głowa net: http://www.team-mythica.com.pl - objaw ten sam co z 4BOT - raz działa, raz blokuje i żeby coś zobaczyć trzeba czekać i kliknąć na "spróbuj ponownie" (w Firefoxie) bo wyskakuje komunikat:

Połączenie zostało zresetowane

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.