Skocz do zawartości

Bugi na forum bądź stronie


Szwagier90

Pomocna odpowiedź

Tabela "Ważne tematy":

Czy chcesz, aby w nagłówku wyświetlana była lista 15 ważnych tematów na diodzie. (Wybierz 'nie' aby ukryć.)

Taki mały błąd w edycji profilu. A drugie to dlaczego jak wchodzę żeby zobaczyć swoje posty to mam 14 a w profilu mam wpisane 10?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam.

Troszkę dawno byłem na forum i widzę, że się dużo pozmieniało ( 😖 ), przeglądałem sobie nowy dział - "Robotyka artykuły" i znalazłem literówkę (chyba, ale z polskiego miałem czwórkę więc raczej się nie mylę 😕 ). Tu wklejam kawałek strony:

Artykuły o robotyce - Dla początkujących

W tej kategorii znajdujom się artykuły napisane specjalnie dla początkujących, czyli osób oczekujących, że zostaną wprowadzone w świat robotyki amatorskiej przez doświadczonych użytkowników.

Taka mała literówka, ale zawsze forum lepiej wygląda.

PS.: Przy okazji, czytałem cały temat odnośnie dioda vs forbot (myślę, że wiecie o co chodzi) i jestem z tobą TREKER...

edit: Jeszcze parę błędów się znalazło na tej podstronie...

Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czy to istotny problem, ale na stronie głównej forum przy "najeżdżaniu" na nazwę użytkownika wyświetla się ile czasu przebywa na forum. Problem tkwi w tym, że to działa tylko przy pierwszym najechaniu. Gdy np. chce się sprawdzić ile na forum przebywa kolega obok to taka informacja się nie pokazuje.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czy to istotny problem, ale na stronie głównej forum przy "najeżdżaniu" na nazwę użytkownika wyświetla się ile czasu przebywa na forum. Problem tkwi w tym, że to działa tylko przy pierwszym najechaniu. Gdy np. chce się sprawdzić ile na forum przebywa kolega obok to taka informacja się nie pokazuje.

Zgłaszałem to Trekerowi ponad tydzień temu 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Natanoj, lukix, poprawiłem błędy, które zgłosiliście.

Chwilowo nie mogę znaleźć co powoduje problemy z "dymkiem", w kto jest aktualnie na forum. Postaram się to naprawić w tygodniu.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.