KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

FRE3MAKE – forum druku 3d i fabrykacji domowej

FRE3MAKE – forum druku 3d i fabrykacji domowej

W dniu 25 października 2014 r. w nowych prototypowniach PPNT odbędzie się spotkanie społeczności użytkowników elektroniki, robotyki, fabrykacji i entuzjastów nowych technologii.

Forum jest połączeniem trzech znanych na świecie typów spotkań:  Raspberry Jam, Arduino Day oraz Dni druku 3D.

Dla twórców chcących pochwalić się swoimi projektami przygotowane będą stanowiska, na których będzie można bezpiecznie przedstawić drukarkę , frezarkę, robota lub jakiekolwiek inne układy elektroniczne. To wydarzenie jest świetną okazja dla osób planujących rozpoczęcie przygody elektroniką w duchu openhadware, by zdobyć wiedzę i kontakty z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.

FRE3MAKE

W trakcie imprezy odbędzie się konkurs dający możliwość obserwacji możliwości wystawianych urządzeń.  Podczas forum odbędą się prelekcje dot. zagadnień  związanych z jego tematyką.

Jeśli tworzysz lub używasz drukarki 3D, obrabiarek CNC, budujesz elektronikę z wykorzystaniem platform Raspberry Pi, Arduino, AVR lub innych podobnych to forum jest dla Ciebie!

Osoby zainteresowane  zaprezentowaniem swojego projektu mogą zgłosić go wysyłając maila na adres: kontakt@fre3make.pl  w treści maila wpisując krótki opis projektu oraz zdjęcie(a) lub wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej.

Spotkanie zaplanowane jest od godz. 9.00 do 17.00
Więcej informacji znajduje się na stronie http://fre3make.pl

Aktualizacja: Fotorelacja z wydarzenia

3d, arduino, raspberrypi, RepRap, spotkanie

Trwa ładowanie komentarzy...