KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Dołącz do RoboCamp! Praca dla Konstruktora Robotów

Umiesz budować świetne konstrukcje z zestawów do robotyki bez pomocy instrukcji? Teraz możesz robić to zawodowo!

RoboCamp rozpoczął rekrutację na stanowisko Konstruktora Robotów Edukacyjnych. Do jego zadań będzie należało projektowanie robotów do nauczania dzieci i młodzieży.

RoboCamp od lat zajmuje się popularyzacją nowoczesnego podejścia do edukacji – uczenia przez zabawę. Firma wykorzystują takie platformy jak m.in. LEGO WeDo, Mindstorms, czy VEX, dzięki czemu uczniowie mogą z łatwością budować roboty i stawiać pierwsze kroki w świecie programowania.

Aktualnie RoboCamp skupia się na rozbudowywaniu własnej platformy e-learningowej, która wspiera uczniów oraz nauczycieli w poznawaniu robotyki. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem materiałami, RoboCamp otworzył rekrutację na stanowisko Konstruktora Robotów.

Zadaniem nowo zatrudnionych osób będzie projektowanie, budowanie i testowanie robotów, które zostaną włączone do kursów RoboCamp. Na co dzień, Konstruktor Robotów będzie pracował z takimi zestawami jak LEGO WeDo, Mindstorms, VEX oraz mBot. Dodatkowo, nowi pracownicy będą zajmować się też tworzeniem instrukcji do opracowanych przez nich konstrukcji oraz materiałów edukacyjnych.

Chcesz zobaczyć o jakie roboty chodzi? Przykłady można obejrzeć na kanale RoboCamp:

Główne zadania Konstruktora Robotów

Głównym obowiązkiem Konstruktora Robotów będzie tworzenie oryginalnych robotów z konkretnych zestawów LEGO WeDo i Mindstorms, VEX, mBot, Edison i innych. Dodatkowo, nowi pracownicy będą wspierać proces tworzenia materiałów edukacyjnych oraz instrukcji do opracowanych konstrukcji.

Oczekiwania:

  • Pokłady kreatywności i determinacji
  • Doświadczenie w konstrukcji robotów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie
  • Możliwość pracy na cały etat w siedzibie firmy (Gdańsk)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w Product Design
  • Znajomość programów do projektowania 3D typu CAD
  • Znajomość zestawów LEGO Education, VEX, mBot, Edison i innych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Przyszli Konstruktorzy Robotów, zależnie od swojego doświadczenia, mogą liczyć na wynagrodzenie od 3000 do 7000 zł netto, elastyczne godziny pracy oraz możliwość tymczasowej pracy zdalnej. Firma zapewnia dostęp do najnowszych zestawów edukacyjnych oraz odpowiedniego oprogramowania.

Więcej informacji można znaleźć w dziale praca na stronie RoboCamp. Wszystkich zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez poniższy formularz.

Ogłoszenie sponsorowane, przygotowane na podstawie
materiałów przesłanych przez RoboCamp.

klocki, lego, praca

Trwa ładowanie komentarzy...