KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

MS Elektronik

Właścicielem sklepu msled.pl jest firma MS Elektronik Sp. z o.o. Od 2000 roku, kiedy firma powstała trzymamy się podstawowych zasad takich jak: odpowiedzialność, rzetelność i poświęcenie. Jesteśmy zdeterminowani, aby stać się wiodącym dostawcą wysokiej jakości i niezawodności komponentów do tworzenia oszczędnego oświetlenia dla przemysłu, handlu, przestrzeni publicznej i prywatnej.

Optymalnie dobrane źródło światła zapewnia komfort świetlny, który wpływa na samopoczucie i jakość funkcjonowania w danym miejscu. Światło jest najważniejszym elementem naszego życia. Współczesny rynek oświetleniowy proponuje ogromną ilość rozwiązań, jednak warto skorzystać z nowoczesnych i sprawdzonych propozycji, które zapewniają skuteczność świetlną, komfort i oszczędność.

  • Nasza wizja: aby energia była bardziej wydajna i czystsza
  • Nasza misja: aby nowoczesne technologie poprawiły jakość naszego życia i środowiska
  • Podstawowe wartości: integralność, profesjonalizm, odpowiedzialność
  • Polityka jakości: doskonała jakość dla klienta dzięki ciągłym innowacjom i przemyślanej obsłudze
  • Koncepcja współpracy: traktować klienta tak, jak chciałoby się być traktowanym

Umowy dystrybucyjne z szeregiem renomowanych producentów komponentów do nowoczesnego oświetlenia, a także nasze wieloletnie doświadczenie są gwarancją terminowych i powtarzalnych dostaw wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wpis sponsorowany dla MS Elektronik Sp. z o.o.