KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Obierz najlepszy (wideo)kurs… na videopoint.pl

Obierz najlepszy (wideo)kurs… na videopoint.pl

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w edukacji informatycznej, Grupa Helion uruchomiła serwis, który uzupełni ofertę wydawnictwa o kursy wideo.

VideoPoint.pl, to odpowiedź na oczekiwania współczesnych użytkowników internetu, którzy poszukują szybkich i skutecznych sposobów na zdobycie nowych kwalifikacji.

Kursy wideo pozwalają dostosować naukę do indywidualnych potrzeb konkretnego ucznia, a dzięki połączeniu komentarza eksperta z obrazem na ekranie komputera, nawet skomplikowane zagadnienia tłumaczone są w prosty i zrozumiały sposób.

Obecna propozycja serwisu to głównie szkolenia dotyczące programów komputerowych i języków programowania, ale to jedynie punkt wyjścia. W przyszłości platformą ta będzie skupiała wokół siebie ludzi pragnących rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności z różnych dziedzin.

Na ten moment, dla czytelników Forbota najciekawsze mogą być następujące kursy (kliknięcie w okładkę przenosi do odpowiedniej strony wydawnictwa):

Szczególnie zadowoleni powinni być czytelnicy śledzący Forbotowy kurs programowania Arduino, którzy będą mieli kolejną okazję do poszerzenia swojej wiedzy. Tym razem poprzez profesjonalnie przygotowane materiały wideo!

arduino, kursy, programowanie, Python, wideo

Trwa ładowanie komentarzy...