KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #5 – Warsztatowe wpadki

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #5 – Warsztatowe wpadki

Zgodnie z rozpoczętym cyklem nadszedł czas na kolejne zadanie. Stawka jest wysoka, bo w wasze ręce może trafić jeszcze kilka  Proxxonów.

Dziś rusza następne zadanie, czyli okazja do zdobycia kolejnej szlifierko-wiertarki!

Osoby, które nie wiedzą o co chodzi odsyłam do wcześniejszego artykułu. Wszystkich innych zachęcam do przesyłania zgłoszeń do V edycji konkursu. Tym razem harmonogram wygląda następująco:

 1. 2 lipca, start konkurs
 2. 31 lipca, ostatni dzień zgłaszania prac
 3. 1 sierpnia, start ankiety
 4. 7 sierpnia, koniec ankiety, wyniki
 5. do 15 sierpnia, wysyłka nagrody

Temat zadania: Warsztatowe wpadki

W tym miesiącu pora na rozluźniające, wakacyjne zadanie. Tym razem nagroda trafi do osoby, która opisze najciekawszą wpadkę warsztatową jaka mu się przydarzyła. Jak ogólnie wiadomo najlepiej uczyć się na błędach (i to nie swoich). Teraz możecie podzielić się swoimi największymi błędami, które popełniliście podczas budowy swoich robotów lub innych urządzeń elektronicznych.

Zdarzyło Wam się uruchomić układ z odwrotnie wlutowanym mikrokontrolerem? Zwarliście LiPola? Uszkodziliście robota na dzień przed zawodami? Teraz możecie wykorzystać to zdarzenie do wygrania Proxxona. W opisach będą mile widziane zdjęcia (lub inne dowody) waszych pomyłek.

 Sprawdź recenzje Proxxona FBS 240/E, którego możesz wygrać w tym konkursie!

Nagroda

Nagroda - Proxxonów FBS 240/E

Sponsorem głównym nagród jest właściciel sklepu ŚwiatNarzędzi.pl

logo_swiat_narzedzi

Sponsorem jest również Polski przedstawiciel Proxxona, firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej "Lange Łukaszuk" Spółka jawna)

logo_proxxon_800

Regulamin zadania

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu FORBOT.pl (zwany dalej organizatorem), który zajmuje się wyłącznie: określeniem tematyki prac konkursowych, wyznaczeniem miejsca do publikowania artykułów oraz przeprowadzeniem głosowania wyłaniającego autorów najlepszych prac.
 2. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez firmy niezwiązane z organizatorem, organizator podejmuje się jedynie umożliwienia przekazania nagród do zwycięzców.
 3. W konkursie udział wezmą jedynie zgłoszenia spełniające wszystkie wytyczne opisane w niniejszym artykule.
 4. Udział w konkursie możecie wziąć każdy użytkownik serwisu FORBOT.pl, w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna prawnego, która będzie weryfikowana w przypadku wygrania danego zadania przez osobę niepełnoletnią.
 5. Zwycięzca wyłoniony zostanie w publicznej, 7-dniowej ankiecie, która będzie dostępna dla wszystkich czytelników serwisu. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia głosów, które będą zdobyte w nieuczciwy sposób (np.: poprzez tworzenie sztucznych kont lub oferowanie korzyści innym osobom za oddanie głosu na własne zgłoszenie).
 6. Sytuacje niejasne oraz nieopisane w niniejszym regulaminie będą wyjaśniane publicznie przez organizatora konkursu.

Nie chcesz przegapić kolejnych zadań oraz wyników? Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach!

błąd, historia, konkurs, konkursProxxon, proxxon, wakacje, wpadka

Trwa ładowanie komentarzy...