KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #7 – Tips&Tricks

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #7 – Tips&Tricks

Zgodnie z rozpoczętym cyklem nadszedł czas na kolejne zadanie. Stawka jest wysoka, bo w wasze ręce może trafić jeszcze kilka  Proxxonów.

Dziś rusza następne zadanie, czyli okazja do zdobycia kolejnej szlifierko-wiertarki!

Osoby, które nie wiedzą o co chodzi, odsyłam do wcześniejszego artykułu. Wszystkich innych zachęcam do przesyłania zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu. Harmonogram wygląda jak poniżej:

 1. 1 września, start konkurs
 2. 30 września, ostatni dzień zgłaszania prac
 3. 1 października, start ankiety
 4. 7 października, koniec ankiety, wyniki
 5. do 15 października, wysyłka nagrody

Temat zadania: Tips&Tricks

W jednej z ubiegłych edycji opisywaliście swoje największe wpadki warsztatowe. Jak wiadomo większości z nich można by było z łatwością uniknąć. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach lub poznać pewne triki od bardziej doświadczonych kolegów.

Tym razem Proxxon trafi do osoby, która opisze najciekawsze porady/triki warsztatowe, które mogą ułatwić życie każdemu majsterkowiczowi. Wiecie jak wykonać pewną czynność szybciej, lepiej lub dokładniej? Opiszcie Waszą poradę w komentarzu! Opis powinien mieć poniżej 800 znaków (wraz ze spacjami) oraz maksymalnie 4 zdjęcia. Zastrzegam, że tym razem zgłoszenia będą podlegały selekcji. Ważniejsza jest jakość porad od ich ilości!

 Sprawdź recenzje Proxxona FBS 240/E, którego możesz wygrać w tym konkursie!

Nagroda

Nagroda - Proxxonów FBS 240/E

Sponsorem głównym nagród jest właściciel sklepu ŚwiatNarzędzi.pl

logo_swiat_narzedzi

Sponsorem jest również Polski przedstawiciel Proxxona, firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej "Lange Łukaszuk" Spółka jawna)

logo_proxxon_800

Regulamin zadania

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu FORBOT.pl (zwany dalej organizatorem), który zajmuje się wyłącznie: określeniem tematyki prac konkursowych, wyznaczeniem miejsca do publikowania artykułów oraz przeprowadzeniem głosowania wyłaniającego autorów najlepszych prac.
 2. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez firmy niezwiązane z organizatorem, organizator podejmuje się jedynie umożliwienia przekazania nagród do zwycięzców.
 3. W konkursie udział wezmą jedynie zgłoszenia spełniające wszystkie wytyczne opisane w niniejszym artykule.
 4. Udział w konkursie możecie wziąć każdy użytkownik serwisu FORBOT.pl, w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna prawnego, która będzie weryfikowana w przypadku wygrania danego zadania przez osobę niepełnoletnią.
 5. Zwycięzca wyłoniony zostanie w publicznej, 7-dniowej ankiecie, która będzie dostępna dla wszystkich czytelników serwisu. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia głosów, które będą zdobyte w nieuczciwy sposób (np.: poprzez tworzenie sztucznych kont lub oferowanie korzyści innym osobom za oddanie głosu na własne zgłoszenie).
 6. Sytuacje niejasne oraz nieopisane w niniejszym regulaminie będą wyjaśniane publicznie przez organizatora konkursu.

Nie chcesz przegapić kolejnych zadań oraz wyników? Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach!

diy, konkurs, konkursProxxon, narzędzia, proxxon, warsztat, wiertarka

Trwa ładowanie komentarzy...