Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

hej mam na imię Waldek , skończyłem szkołę jako elektromechanik ale również interesuje mnie elektronika . Pracuje jako elektryk na utrzymaniu ruchu  . Chciałem pogłębić swoja wiedze z Arduino . Teraz w wolnym czasie (w pracy) będę przesiadywał na forum . Jeszcze raz dla wszystkich WIELKIE CZESC i pozdrowiaka .

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim,

mam na imię Wojtek. Na co dzień zajmuję się programowaniem w C#, ale w mojej firmie również jest dużo elektroniki i lutowania. W związku z tym zainteresował mnie temat elektroniki i lutowania (od tego zaczynam). Moim celem (w ramach hobby) jest stworzenie samodzielnie od początku do końca (z pomocą forum 😉) systemu nawadniającego do szklarni na skalę przemysłową. Chcę po prostu ułatwić pracę rodzicom 🙂

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam Wszystkich! Tak, żeby tradycji stało się za dość. a poza tym. Trochę "programuję" lub próbuję to robić. Poza Turbo Pascalem w liceum (no i w sumie Logo Komeniusz w gimnazjum - ja nie wiedziałem, że to była lekcja programowania wtedy 😄) trochę Javy, JavaScript, PHP, od niedawna C/C++ (tak po troszeńku, jak coś potrzebuję to się szkolę, a C/C++ to za sprawą Raspberry Pi Pico), zaciekawiło mnie też Nvidia CUDA - jak poprzednio bardzo początkująco. Lubię minimalizm, również w rozwiązaniach technicznych. To tyle na początek i zabieram się za artykuł!

Pozdrawiam,
Mateusz

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć wszystkim, mam na imię Damian, lat 27 (pewnie ciężko się domyślić spoglądając na nick...) 😄 na Forbota zaglądam od bardzo dawna (mam na myśli głównie kursy), teraz przyszła najwyższa pora na założenie konta przy okazji pisania artykułu konkursowego.

Interesuję się mikrokontrolerami, drukiem 3D i ogólnie elektroniką oraz różnymi technologiami. Jestem po technikum elektronicznym, "inżynierce" z mechatroniki i "magisterce" z elektroniki i telekomunikacji. Mam nadzieję, że uda mi się co jakiś zajrzeć na forum i wypowiedzieć się w jakimś temacie lub założyć wątek. Być może przy napływie weny uda mi się napisać jakiś poradnik 🙂 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Siemka,
w sumie nie wiem jak dokładnie mam siebie opisać, jestem w IV klasie na profilu technik elektronik, przedmioty zawodowe już skończyłem i bawię się obecnie atmegą. W sumie to problem z nią ostatecznie sprowadził mnie na to forum, które od pewnego czasu przeglądam (bardzo lubię pojawiający się co jakiś czas temat najciekawszych konstrukcji diy). Przepraszam z brak ładu i składu i cieszę się że mogłem dołączyć do forum, dziękuję :D.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@waldekcyberia witam na forum! To masz dobrze spożytkowany "wolny" czas 😄 Powodzenia w nauce i zachęcam Cię do pomagania tym co dopiero zaczynają.

@magiczny_Wojtas witaj Wojtku na naszym forum 🙂 Mając podstawy programistyczne wiele tematów z kursu będzie na pewno łatwiejsze w przyswojeniu. Powodzenia w nauce, a w razie trudności śmiało pytaj na forum.

@matsobdev witaj Mateuszu, fajnie że się przywitałeś 🙂 Z tego co piszesz widzę, że masz sporo zainteresowań - to dobrze, w tej dziedzinie szersza wiedza jest jak najbardziej potrzebna.

@Kuma witaj Oktawiuszu na Forbocie 🙂 Fajnie że tu trafiłeś, zachęcam Cię do zostania na dłużej 😉 

@Damiano94 witaj Damianie na forum 🙂 z tymi cyferkami na końcu nicku różnie bywa 😉 

12 godzin temu, Damiano94 napisał:

, teraz przyszła najwyższa pora na założenie konta przy okazji pisania artykułu konkursowego.

To czekamy na Twój artykuł.

@kajkozak witam serdecznie na forum 🙂 Fajnie że już w szkole zacząłeś zajmować się programowaniem mikrokontrolerów - szkoła to dobry czas, a robienie czegoś we własnym zakresie na pewno będzie przydatne w przyszłości. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Jestem Darek. Na stronę zaglądam od dawna, ale dopiero teraz zarejestrowałem się na forum (konkurs na artykuł mnie zmotywował). Elektroniką zajmuję się zawodowo projektując schematy urządzeń cyfrowych (z niewielką domieszką analogowych), programując (głownie C, czasem Python, liznąłem też Java) i uruchamiając stworzone urządzenia. Poza elektroniką jeżdżę na snowboardzie, chodzę po górach, maluję (obrazy, modele, czasem ściany) i gram w gry planszowe oraz bitewne.

PozDrawiam gorąco.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Darlark witaj Darku na naszym forum 🙂 Czytając opis twoich zainteresowań widzę coś wspólnego, też czasem sięgam po akwarele i oleje, a zimą 🏂 Fajnie że tu trafiłeś, zachęcam Cię do pozostania tu dłużej i aktywności.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.