Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam

Mam na imię Jan. zainteresowanie elektroniką wzięło się z chęci robienia własnych rzeczy.

I trafiłem na kursy Forbot. 

Interesuję się elektroniką, programowaniem, grami, sprzętem komputerowym i podzespołami.

Edytowano przez TymJanek1936
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dobry, dobry! Jestem Wiki, moje zainteresowanie elektroniką zaczęło się od momentu gdy otrzymałam temat pracy inżynierskiej i zauważyłam, że mam pewne drobne braki w wiedzy. Więc mam nadzieję połączyć przyjemne z użytecznym, a także wyciągnąć jak najwięcej

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@TymJanek1936 witaj Janie na naszym forum 🙂 Dobrze, że tu trafiłeś. 

17 godzin temu, TymJanek1936 napisał:

wzięło się z chęci robienia własnych rzeczy.

Jesteśmy Ciekawi co skonstruujesz, powodzenia!

@vtorriv Witaj Wiki na Forbocie. Powodzenia w nauce, kursy pomogły wielu osobom, tobie również mogą 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam mam na imię Brok przeprowadziliśmy się niedawno do Polski
Zawsze interesowałem się elektroniką, ale nie zaszedłem daleko. Teraz zacząłem mieć więcej czasu i zdecydowałem, że mam szansę podążać za wezwaniem mojego serca ))

Edytowano przez BrockKennedy
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Hej 🙂

Jestem Tomek 

Zainteresowałem się kursem elektorniki z uwagi na popsutą zmywarke i potrzeby wezwania fachowca. A wystarczyło tylko odlutować przekaźnik i przylutować nowy. Zaoszczędziłbym 150 zł i miałbym  ogromną satysfakcję że mogę zrobić coś samemu z wykorzystania wiedzy. 

Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo radości w poznawaniu tematu elektroniki

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@BrockKennedy witaj na naszym forum 🙂 Fajnie że tu trafiłeś, nie zniechęcaj się i ucz się dalej. Życzę dużo zapału!

@Jusku również miło mi Cię przywitać. Fajnie że dość szybko zaczynasz z nauką poważniejszych tematów - na pewno przyda Ci się to na studiach i później w pracy 🙂 

@Sieman0 witam serdecznie 🙂 

11 godzin temu, Sieman0 napisał:

Może chwycimy bakcyla jak starczy czasu!

Oby się udało, powodzenia!

@TomaszMejza witaj Tomku na  Forbocie 🙂 Dobra motywacja i informacja dla nas, że są jeszcze sprzęty które można łatwo naprawić. Również pozdrawiam 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim 

Jestem Daniel,rocznik 86, na codzień zajmuje się stolarstwem-meblarstwem. Z racji "zużycia" kręgosłupa chcę nauczyć się elektroniki i zmienić fach. 2 lekcje kursu podstaw elektroniki za mną. Mam nadzieję że za jakiś czas rok,dwa,trzy (najlepiej parę miesięcy :p) uda mi się dzięki waszym kursom osiągnąć cel. Pozdrawiam 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam.

Mam na imię Paweł. Właśnie dotarły do mnie pierwsze kursy więc zabieram się za naukę elektroniki , która zawsze wydawała mi się pasjonująca ale zawsze brakowało czasu żeby poznać jej tajniki.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.