Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

@Gieneq Dzięki za podpowiedź, ale takie połączenie modelarstwa i elektroniki to na razie nie mój poziom. Na dzień dzisiejszy to bym chciał aby w moim pierwszym "wzbogaconym" modelu światła się po prostu świeciły, a kierunkowskazy migały. Na początek tylko tyle i jak dla mnie aż tyle.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@JanuszW Nie planowałem pisać żadnych tekstów ponieważ się nie znam na temacie i nie bardzo wiem co miałbym pisać. No chyba, że chodzi Ci o jakiegoś "bloga" z efektami moich postępów połączenia modelarstwa i elektroniki.

Myślisz, że takie pisanie by się komuś przydało/spodobało i byli by chętni do czytania? 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@GrzegorzAXE

11 minut temu, GrzegorzAXE napisał:

...Myślisz, że takie pisanie by się komuś przydało/spodobało i byli by chętni do czytania? 

Forum/bloga Forbota traktuję jako realizację zasady: "nie chowaj wiedzy do szuflady". Myślę, że wielu zagląda tu po to by dowiedzieć się czegoś w dziedzinie własnych zainteresowań lub spytać o to co ich nurtuje. Kilka dni temu Damian opublikował wyniki konkursu artykułów o elektronice. Jak widać popyt jest!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, tu Piotr.

Elektroniką interesuję się od młodych lat i nieustannie jest to moja pasja, a po części również praca zawodowa. Do grona "forbot" dołączyłem z chęci poszerzania wiedzy, a widzę, że tej tutaj nie brakuje! Szczerze gratuluje takiej działalności i doceniam to.

Pozdrawiam wszystkich Elektroników!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Piotr777 witaj Piotrze na naszym forum 🙂 Dziękujemy za budujące komentarze, motywują do dalszej pracy. Zachęcam Cię do dalszej aktywności i dzielenia się swoim doświadczeniem 😉 

@Tobi111 witaj Tomku na Forbocie 🙂

8 godzin temu, Tobi111 napisał:

 jestem zupełnie początkujący w tej materii a że człowiek całe życie się uczy to jestem

Cieszymy się że tu wpadłeś, to prawda uczymy się cały czas. Zatem powodzenia w nauce! 🙂 

@GrzegorzAXE

11 godzin temu, GrzegorzAXE napisał:

No chyba, że chodzi Ci o jakiegoś "bloga" z efektami moich postępów połączenia modelarstwa i elektroniki.

Jest na forum dział DIY worklog, który właśnie do tego służy - wrzucasz aktualizacje swojego nieukończonego projektu. Możesz tam założyć temat 😉 

@Bonus988 witaj Sebastianie, dobrze że tu trafiłeś 🙂 Powodzenia w nauce!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.