Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć, mam na imię Oliwier, mam 22 lata. Elektroniką zacząłem się interesować dzięki mojej obecnej pracy zawodowej która pozwoliła mi na obcowanie z bardzo sympatycznymi członkami zespołu którzy zachęcili mnie do pogłębiania wiedzy na ten temat. Od jakiegoś czasu przeglądam forum i blog, ale dopiero teraz się zarejestrowałem. Dzięki wam zdobyłem już mnóstwo wiedzy i mam nadzieję że zdobędę jej jeszcze więcej 😄

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Mam na imię Janusz (65l), interesuję się (głównie): elektroniką, krótkofalarstwem, fotografią. Kiedyś używałem: lamp, tranzystorów bipolarnych, a w pracy Microsoft'owego OS'a Xenix286! Bez "okienek" 😄 Potem polubiłem Linux'a. Efekt otoczenia każe używać Windy, ale o Tux'ach nie zapominam. Więcej układów (elektronicznych) buduję niż zbudowałem. 😉 Dziś używam flux różnej maści, ale zapach kalafonii nadal mile wspominam.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Vesper78 witaj Pawle na naszym forum 🙂 Dobrze, że masz teraz na to czas, powodzenia w nauce - to naprawdę pasjonujący temat 🙂 

@olinek witaj Oliwierze na Forbocie 🙂 Cieszymy się, że się zarejestrowałeś. Zachęcam Cię do pozostania tu na dłużej i aktywności. Oczywiście życzę też dużo zapału do nauki 😉 

@JanuszW serdecznie witam Cię Januszu na forum 🙂 Z tego co czytam rozumiem, że masz już spore doświadczenie, wiele z tego co było używane dawniej wraca do łask, np. lampy. 

Zachęcam Cię do dalszej aktywności na forum i pozdrawiam 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam serdecznie forumowiczów.

Trafiłem do Was jako zupełny nowicjusz za sprawą mojego hobby a mianowicie modelarstwa redukcyjnego.

Mam taki plan aby wzbogacić modele o odrobinę elektroniki jak na przykład światła w samochodach i motorach.

Zacząłem sam co nieco kombinować, szukać po sieci i tak trafiłem na Forbot'a.

Mam nadzieję, że uda mi się sprawnie osiągnąć efekty, którymi będę mógł się pochwalić na moim kanale na YT.

https://www.youtube.com/channel/UC3r-DefQCStEhvahZOZ03wA/

 

Pozdrawiam Wszystkich:
Grzegorz

20210423_221243.jpg

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć jestem Kamil. Mam 32 lata. Postanowiłem uczyć się elektroniki ponieważ jestem mechanikiem maszyn i jest jej w nich coraz więcęj. Aby nie zostać w tyle muszę rozwijać się w tym kierunku chociaż nigdy nie była to moja mocną strona. Oprócz tego moim marzeniem jest tworzenie własnych modeli RC. Mam nadzieję, że z wami uda mi się spełnić moje marzenie. Pozdrawiam!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich FORBOTowiczów 🙂

Nazywam się Andrzej, mam 35 lat, zestawy do kursu elektroniki (poziom I + II), techniki cyfrowej oraz lutowania stoją już obok biurka, teraz czas użyć ich zgodnie z przeznaczeniem 🙂

Pozdrawiam 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witajcie :))

 

Jestem Jacek i pochodzę z Rzeszowa, moje zainteresowanie elektroniką rozpoczęło się na studiach inżynierskich (elektrotechnika) gdzie podczas pracy nad projektem i poszukiwaniu informacji o mikrokontrolerach trafiłem na nasze zacne forum gdzie znalazłem również kurs Arduino, który to zainteresował mnie do tego stopnia że zamówiłem a Botland zestaw startowy z Arduino Uno i rozpocząłem zabawę. Na moim koncie mam małą stację pogodową i termometr, a obecnie pracuję nad sterownikiem do kolektora słonecznego własnego wykonania z którym mam niemałe problemy 😂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@przemoNemo witaj Przemku na Forbocie, fajnie że tu wpadłeś 🙂 

@GrzegorzAXE dobrze, że się przywitałeś Grzegorzu 🙂 modelarstwo i elektronika to dobre połączenie, tu podrzucam Ci jeszcze ciekawy kanał z YT, sam chętnie do niego wraca, a projekty tego gościa są naprawdę inspirujące:

 

 

@zolty_snieg witaj Kamilu na naszym forum 🙂 Fajnie, że chcesz się rozwijać, tak trzymaj 💪 w razie problemów z kursem śmiało pisz na forum.

 

@AndrzejJozwiak witaj Andrzeju 🙂 Dobrze, że nadszedł na to czas. Powodzenia w nauce!

@jayC witaj Jacku na naszym forum 🙂 Koniecznie pochwal się swoimi projektami w dziale DIY 😉 

@oki188 witam serdecznie!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.