Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dzień dobry 🙂

Nazywam się Michał ,mam 27 lat. O sobie mogę napisać, że interesuje się elektroniką, programowaniem, modelarstwem, drukiem 3d, mechaniką. Ostatnimi czasy zacząłem interesować się robotami mobilnymi, w szczególności maszynami kroczącymi i mam nadzieje, że znajdę tutaj odpowiedzi na nurtujące mnie pytania 🙂
 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim! Jestem Wojtek mam 38 lat i postanowiłem odświeżyć wiedzę z zakresu elektroniki w praktyce. Kurs który kupiłem (póki co zestaw dla poziomu I) wygląda super i mam nadzieję, że pomoże mi ogarnąć temat i zachęci do dalszej nauki 😉

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@mechmichal  witaj Michale na Forbocie 🙂 Z takimi zainteresowaniami to myślę, że sam możesz nas tu czegoś poduczyć 😉 ale pewnie, pytaj - postaramy się pomóc.

@heliolux również serdecznie witam Cię Wojtku na naszym forum 🙂 Dobrze, że masz takie plany, elektronika to naprawdę pasjonujące zajęcie. Powodzenia!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Jestem Artur. Od ładnych paru lat chciałem zacząć się hobbistycznie "bawić" z RPi i w końcu się udało! 😀 Mam nadzieję, że uda mi się zrobić coś fajnego.

Pozdrawiam serdecznie!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Mam 62 lata, zaczynałem od ABC Radioamatora Czesława Klimczewskiego, potem 3 czy 4 tomowe wydanie Elektronika Łatwiejsza Niż Przypuszczasz niemieckiego autora, ale kolej, lokomotywy, to dla mnie była największa pasja. Pojawiły się komputery to pchnęło mnie w świat informatyki. Upadek PKP, rozczarowanie. Przez 20 lat serwisowałem drukarki laserowe. Teraz przez różne dzieje kończę swoją karierę pracowniczą w środowisku głupoty, ignorancji, braku doświadczenia jaką jest współczesna kolej. Nie wiem czy dotrwam psychicznie do 65 lat aby przejść na emeryturę. Trzeba po powrocie z pracy odreagować się. To ma być powrót do elektroniki razem z moim 11 letnim wnukiem. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@MirekNiedziela witam serdecznie! Z tergo co czytam rozumiem, że masz sporo za sobą. Dobrze jest zająć się czymś twórczym i elektronika jest właśnie dobrym hobby. Powodzenia i dużo zapału 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.